۲۲۹نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هرمزگان دانش‌آموخته شدند

بندرعباس - ایرنا - آیین دانش‌آموختگی ۲۲۹ نفرازدانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته پردیس های دانشگاه فرهنگیان به صورت حضوری و مجازی در سالن پردیش شهید بهشتی بندرعباس برگزار شد.

رییس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان  شنبه شب در این آیین گفت: این دانشجویان ورودی سال ۹۶ بوده که پس از چهار سال تحصیل به عنوان دانشجو معلم در پردیس های خواهران و برادران این دانشگاه تحصیل کرده بودند، از اول مهر سرکلاس حاضر می شوند.

منوچهر ضیایی ، اتمام موفقیت آمیز دوره کارشناسی پیوسته از دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان به عنوان سفیران تحول و نوآوری در آموزش و پرورش یاد کرد وافزود: از امروز این معلمان مجریان توانمند سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و بیانیه گام دوم انقلاب خواهند بود.

وی ادامه داد: دانش آموختگان بهترین سرمایه های دانشگاه هستند که از این پس باید ارزش های والای دانشگاه فرهنگیان مبتنی بر تعهد، فداکاری، امانت داری، مسوولیت پذیری، دلسوزی، مبانی تربیتی اسلام و انقلاب اسلامی را به نونهالان و نوجوانان این مرزم و بوم انتقال دهند.

رییس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان اظهار داشت: در مهر ١٤٠٠ با  ورود ٦٣٢نفر دانشجوی جدید ،تعداد دانشجویان این دانشگاه به۲ هزارو ٢٤٩نفر و در هشت رشته تحصیلی آموزش ریاضی،آموزش علوم،آموزش زیست شناسی،مشاوره،آموزش جغرافیا،آموزش علوم اجتماعی،علوم تربیتی و آموزش زبان عربی خواهد رسید.

مراسم ششمین دوره دانش‌آموختگی دانشجو معلمان پردیس های دانشگاه فرهنگیان هرمزگان با قرائت سوگند نامه معلمی و اهدای لوح تقدیر پایان یافت.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha