۲۸ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۰
کد خبرنگار: 1273
کد خبر: 84475732
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار جدید چهاربرج انتخاب شد

مهاباد- ایرنا- "ناصر بداقی" در جلسه شورای اسلامی شهر چهاربرج با کسب اکثریت آرا به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

رییس شورای اسلامی شهر چهاربرج روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۰ نفر برای تصدی پست شهرداری این شهر اعلام آمادگی کرده بودند که  هفت نفر از آنان به عنوان نامزد نهایی انتخاب شدند.

محمد بابایی با بیان اینکه این هفت نیز برنامه خود را به شورای شهر ارایه داده بودند، افزود: این افراد به صورت حضوری برای تشریح برنامه‌های خود به شورای شهر دعوت شدند که از این تعداد ۲ نفر طی روزهای گذشته به عنوان شهردار در شهرهای اطراف انتخاب شدند.

وی همچنین با اشاره به اینکه روز گذشته در جلسه هفتگی شورای شهر چهاربرج با حضور سرپرست فرمانداری با رای‌گیری اعضای شورا سه نفر نیز به مرحله نهایی راه یافتند، گفت: با رای‌گیری بین این سه نفر "ناصر بداقی" توانست با کسب رأی سه نفر از اعضای شورای پنج نفره چهاربرج به‌عنوان شهردار انتخاب شود.

رییس شورای شهر چهاربرج ادامه داد: همچنین "عیسی اکبرپور" دیگر کاندیدای تصدی پست شهرداری چهاربرج با کسب ۲ رای از رسیدن به این پست بازماند.

به گزارش ایرنا، شهردار جدید چهاربرج متولد سال ۱۳۵۲ دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بوده که ۲۰ سال سابقه خدمت در شهرداری‌های ملکان (آذربایجان شرقی) و چهاربرج و همچنین عضو شورای اسلامی شهر چهاربرج در دوره چهارم را نیز در کارنامه دارد.

وی همچنین از زمان آغاز بکار شورای دور ششم سرپرست شهرداری شهر چهاربرج را برعهده داشت.

 شهرداری چهاربرج در سال ۱۳۷۵ تاسیس شده و این شهر ۱۲ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha