استاندار کرمانشاه با خانواده مرحوم‌ کامران هزارخانی ابراز همدردی کرد

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه عصر شنبه با سفر به شهرستان کنگاور در منزل «سرهنگ پاسدار مرحوم‌ کامران هزارخانی» رئیس فقید سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه حضور یافت و با خانواده آن مرحوم ابراز همدردی کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ هوشنگ بازوند در این دیدار با تسلیت درگذشت مرحوم هزارخانی، از آن مرحوم به عنوان 
مجاهد فداکار، ایثارگر، ولایتمدار، چهره مردمی، با اخلاص و با تقوا یاد کرد و گفت: آن مرحوم فقید در دوران عمر بابرکت خود با خدمت خالصانه، فداکارانه و متواضعانه نماد و الگوی عمل جهادی و انقلابی بود.

او همچنین گفت: مرحوم هزارخانی همواره در خدمت به محرومان پیشگام و پیشقدم بود و برای دفاع از آرمان های بلند انقلاب و نظام و اعتلای ایران اسلامی تلاش خستگی ناپذیر داشت.

استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: مرحوم هزارخانی فرمانده ای متعهد، دلسوز با روحیه بسیجی برای محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار و یاری رساندن به مردم به ویژه در بحران ها با سخت کوشی و تلاش و همراهی گروه های جهادی منشاء خدمات ارزنده ای بود که بی شک در اذهان ماندگار و به یادگار می ماند. 

به گفته او آن مرحوم بسیجی دلاور، فرمانده شجاع و دلیر بود.

 استاندار کرمانشاه همچنین عصر امروز با حضور در بخش ICU بیمارستان شهید چمران کنگاور آخرین وضعیت بیماران کرونایی و تجهیزات و امکانات بیمارستان را بررسی کرد.

شهرستان کنگاور با بیش از ۸۵هزار نفر جمعیت در ۹۰کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha