فرمانده ناجا از آمادگی این نیرو برای همکاری بیشتر با وزارت دفاع خبرداد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از آمادگی این نیرو برای همکاری بیشتر با وزارت دفاع خبر داد و گفت: اولویت نیروی انتظامی تقویت تجهیزات هوا ناجا، مرزبانی و یگان ویژه است.

به گزارش شنبه شب ایرنا، سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران عصر شنبه با امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیدار کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این دیدار با بیان اینکه ناجا یک تشکل بسیار بزرگ است که در تمامی حوزه ها فعالیت می کند و با تمامی صنعت های وزارت دفاع در ارتباط است، گفت: روند تهدیدات  علیه کشور بسیار زیاد است که این وظیفه نیروی انتظامی را در حفظ و صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دوچندان می کند.

امیر آشتیانی همچنین با تاکید براینکه برقراری امنیت بالاتر از دفاع است لذا کار نیروی انتظامی بسیار حساس و سخت است، افزود: پشتیبانی از ماموریت های ناجا از اولویت های وزارت دفاع است.

ناجا با تمام صنعت های وزارت دفاع در ارتباط است

سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز در ادامه این دیدار گفت:  ناجا یک تشکل بسیار بزرگ است که در تمامی حوزه ها فعالیت می کند و با تمامی صنعت های وزارت دفاع در ارتباط است.

وی اضافه کرد: روند تهدیدات علیه کشور بسیار زیاد است که این وظیفه نیروی انتظامی را در حفظ و صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دوچندان می کند.

آشتیانی گفت: برقراری امنیت بالاتر از دفاع است لذا کار نیروی انتظامی بسیار حساس و سخت است.

وی پشتیبانی از ماموریت های ناجا را از اولویت های وزارت دفاع برشمرد و افزود: تامین تجهیزات نوین، آموزش بکارگیری آن ها و اصلاح قوانین و مقرارت سه امر مهم برای پشتیبانی از ماموریت های ناجا است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha