فرماندار تربت‌حیدریه: خبرنگاران روحیه کار میدانی و جهادی داشته باشند

تربت‌حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه گفت: رییس جمهوری در ۱۰ بند اصول دولت انقلابی را اعلام کردند و همانطور که برای اجرای این اصول به مدیران میدانی نیاز داریم به خبرنگارانی با روحیه جهادی و انقلابی نیازمندیم.

حسین شرافتی‌راد شنبه شب در مراسم تجلیل از خبرنگاران تربت‌حیدریه افزود: این شهرستان باید در مدار پیشرف قرار گیرد و جامعه خبرنگاران این شهرستان برای مطالبه گری و انتقال مشکلات باید روحیه کار میدانی و جهادی داشته باشند.

وی ادامه داد: باید با روحیه جهادی و همراهی و همدلی بین جامعه رسانه ای و مدیران، مشکلات را رفع کنیم و اگر هر کدام از ما به وظیفه خود به درستی عمل کنیم مشکلات شهرستان رفع می شود.

فرماندار تربت‌حیدریه گفت: خبرنگار با انتقاد کارشناسی و امیدبخشی به مردم نقش اساسی در اصلاح امور دارد و مسولیت خبرنگاری خطیر است.

وی افزود: باید نشستی با حضور تمام مدیران و خبرنگاران برگزار شود تا کمبودهای شهرستان با نگاه دو طرف مورد بررسی قرار گیرد و راهکارهای مطلوب برای رفع مشکلات ارائه گردد.

شرافتی راد ادامه داد: امروز فضای مجازی بسیار گسترده شده و مسوولیت خبرنگاران سنگین تر شده است زیرا باید با اطلاع رسانی صحیح به جامعه از گسترش شایعات جلوگیری کنند و اخبار صحیح را به جامعه ارائه دهند.

وی گفت: انتقاد خبرنگار نباید همراه با تهمت و تخریب باشد اما مطالبه گری وظیفه خبرنگار است، تجلیل از خبرنگاران ویژه یک روز خاص نباید باشد و باید در طول سال از خدمات خبرنگارانی که خالصانه فعالیت می کنند تجلیل شود.

در این مراسم از ۲۵ تن از خبرنگاران تربت‌حیدریه قدردانی شد.

شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha