معاون استاندار: مشکل اُفت فشار آب آشامیدنی شهر باشت رفع می‌شود

گچساران - ایرنا - معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی هماهنگی های انجام شده بزودی و با بهسازی مخزن بزرگ آب آشامیدنی شهر باشت مشکل اُفت و قطع آب آشامیدنی این شهر رفع می شود.

 کیامرث حاجی زاده شامگاه  شنبه  پس از بازدید از برخی پروژه های عمرانی باشت، در گفت و  گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مخزن بزرگ ذخیره آب آشامیدنی شهر باشت احداث شده و به دلیل نداشتن برق هنوز راه اندازی نشده است.

وی بیان کرد: با هماهنگی های انجام شده شرکت توزیع نیروی برق و اداره کل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد مکلف شده اند تا هفته آینده برق مخزن آب آشامیدنی شهر باشت را تامین و با راه اندازی آن زمینه پایداری آب آشامیدنی در این شهر را فراهم کنند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین به بازدید از طرح ساخت جاده میلتم شهرستان باشت اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این جاده مهم با توجه به وجود تعداد زیادی روستا در این مسیر هر چه زودتر باید از سرگرفته شود.

حاجی زاده بیان کرد: پیمانکار این طرح تعلل کرده و در صورتی که ساخت جاده ملیتم تا چند روز آینده شروع نشود پیمانکار خلع ید خواهد شد.

وی بیان کرد: پل اصلی این طرح احداث شده و بخشی از جاده نیز  ساخته شده و تنها ۶  کیلومتر این طرح باقی مانده است.

سید مسعود حسینی، فرماندار باشت نیز در این بازدید با اشاره به سرمایه گذاری های هنگفت انجام شده برای اجرای این طرح ها گفت: راه اندازی مخزن بزرگ شهر باشت و تکمیل جاده ملیتم مطالبه جدی شهروندان این شهرستان است که امید می رود هرچه زودتر محقق شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha