۲۷ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۴۱
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 84475430
۲ نفر

برچسب‌ها

مشکلات روستای فرخ آباد زیبادشت فردیس بررسی شد

کرج - ایرنا - مشکلات روستای فرخ آباد زیبادشت شهرستان فردیس روز شنبه در نشستی با حضور عزیزاله شهبازی استاندار البرز و مدیران کل استان مورد رسیدگی قرار گرفت.

در این  نشست ۶۴ نفر از ساکنان روستای فرخ آباد زیبادشت  با رعایت پروتکل های بهداشتی  مسایل و مشکلات منطقه خود را با مسوولان در میان گذاشتند.

استاندار البرز گفت:  بر اساس برنامه ریزی ها، اولویت دیدارهای مردمی  با روستاها و مناطق کمتر برخوردار است.

عزیزاله شهبازی افزود: امروز طبق برنامه ریزی از یکی از روستاهای بزرگ استان که تنها روستای شهرستان فردیس است بازدید به عمل آمد و  این روستا  با بیش از ۱۰ هزار نفر جمعیت وضعیت مناسبی نسبت به سایر روستاهای استان دارد.

وی اظهار داشت: مسایل و مشکلاتی که توسط رییس شورای اسلامی روستای فرخ آباد زیبادشت و همچنین سایر افراد مطرح شده ،  نگران کننده نبود.

استاندار البرز گفت:  اجرای طرح هادی، استفاده بهتر از خدمات بهداشتی و درمان، استقرار پاسگاه انتظامی و سایر درخواست های روستای فرخ آباد زیبادشت در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شهبازی  افزود: دستورات از طریق مدیران کل استان البرز ارائه شد و فرماندار فردیس هم ظرف یک ماه آینده مامور خواهند بود که صحبت هایی در این نشست شد و مصوباتی که سفر به همراه داشت به استانداری  و مردم روستای فرخ آباد زیبادشت گزارش دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha