شبکه قاچاق واکسن کرونا و  دارو در استان مرکزی شناسایی شد

اراک - ایرنا - روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شبکه قاچاق واکسن کرونا و دارو در این استان شناسایی و عوامل ان دستگیر شدند.

روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی در این  اطلاعیه که نسخه‌ای از آن  روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده است: این شبکه قاچاق با تلاش شبانه‌روزی پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه روح الله استان مرکزی کشف شده است.

اطلاعیه می‌افزاید: با وجود حجم زیاد واکسن و تزریق رایگان آن در کشور یکی از سودجویان که سردسته جریان سیاسی خاص در استان مرکزی است با فریب افکار عمومی اقدام به فروش واکسن‌های  قاچاق تا قیمت ۵۱۰ میلیون ریال کرده است.

در بخشی از این اطلاعیه عنوان شده است:  این شبکه با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی از اهداف خود ناکام مانده  و عوامل فعال در این شبکه قاچاق به‌دلیل تهدید سلامت عمومی به مراجع قضایی استان  معرفی شدند و پرونده آنان در دست رسیدگی است.

در  این اطلاعیه آمده است:  از هم استانی‌ها تقاضا می‌شود ملزومات بهداشتی و درمانی را از مراکز قانونی تهیه کنند و فریب تبلیغات افراد سودجو را نخورند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف در حوزه سلامت موارد را  از طریق شماره تلفن۱۱۴ به ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه منعکس کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha