حضور ۲ ورزشکار خارجی در تیم دو و میدانی خرم‌آباد
عکس تزیینی است

خرم‌آباد - ایرنا - رییس هیات دو و میدانی لرستان گفت: ۲ ورزشکار و یک مربی خارجی به منظور تقویت تیم آقایان پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد و انتقال تجارب خود برای حضور قدرتمند تیم در مسابقات کشور، در این باشگاه حضور یافتند.

به گزارش ایرنا سیاوش سپهوند روز شنبه به رسانه ها اظهار کرد: «ساموئل لیمو» دونده اهل کنیا در رشته‌های استقامت و «آرکادیوش» ورزشکار لهستانی نیز در پرتاب چکش تمرینات خود را در خرم‌آباد آغاز کرده‌اند.

وی گفت:  «جک رومن» مربی لهستانی نیز قرار است در کنار تیم دو و میدانی آقایان پلیمر خلیج فارس خرم آباد باشد.

وی هدف از این اقدام را ایجاد انگیزه و نشاط بین ورزشکاران لرستانی به ویژه رده‌های پایه عنوان کرد و افزود: تمرینات این ورزشکاران در سطح بسیار بالایی است و می‌توانند سطح دانش سایر دوندگان و مربیان را ارتقا دهند بنابراین مربیان آقا و خانم سراسر استان می‌توانند طبق برنامه با حضور در تمرینات چند روزه ورزشکاران خارجی از این فرصت استفاده کنند.

سپهوند گفت: لرستان که چهار تیم آقا و خانم در لیگ برتر رده های جوانان و بزرگسالان دارد یکی از هیات‌های دو و میدانی موفق‌ است.

وی از مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، رییس فدراسیون دو و میدانی و مدیرعامل شرکت پلیمر خلیج فارس به دلیل فراهم کردن بستر حضور این ورزشکاران در استان تشکر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha