نقض محدودیت‌های تردد در همدان رو به افزایش است

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: با وجود اعمال محدودیت تردد بین استانی و شبانه اما شواهد گویای افزایش نقض محدودیت های کرونایی در این شهرستان است.

سرهنگ فرخ جمالی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: روزانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ خودروی غیربومی که در سطح شهر همدان تردد دارند توسط دوربین ها و ماموران پلیس راهور اعمال قانون می شوند.

وی اضافه کرد: خودروهای دارای پلاک غیربومی در مناطق تفریحی و توریستی از جمله گنجنامه، بلوار ارم، میدان باباطاهر، بوعلی سینا و بلوار ارم بیش از دیگر مناطق دیده می شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان ادامه داد: این خودروها عبوری نبوده بلکه سرنشینان آن برای تفریح و مسافرت همدان را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کردند و گاهی اقدام به نصب چادر در حوالی آرامگاه باباطاهر و برخی بوستان ها نیز می کنند.

سرهنگ جمالی افزود: اغلب خودروهای غیربومی دارای شماره انتظامی تهران، کردستان، خوزستان، قم، و مرکزی بوده و به صورت محدود استان کرمان و دیگر استان ها نیز دیده می شود.

وی بیان کرد: محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا سه بامداد همچنان به قوت خود باقی است و در این محدوده زمانی هر شب به طور میانگین ۴۰۰ دستگاه خودرو به علت نقض محدودیت کرونایی جریمه ۲۰۰ هزار تومانی می شوند.

هم اینک چهار شهرستان ملایر، اسدآباد، تویسرکان و فامنین در وضعیت نارنجی و ۶ شهرستان مابقی نیز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha