۲۷ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 84475026
۰ نفر

برچسب‌ها

احکام پنج  شهردار در استان البرز صادر شد

کرج - ایرنا - احکام شهرداران گلسار ،مشکین دشت، طالقان ، محمدشهر و شهرجدید هشتگرد در استان البرز از سوی استاندار صادر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، عزیزاله شهبازی طی احکام جداگانه ای « حمید کیاروستا» را به عنوان شهردار گلسار،« حسین بغدادی» شهردار مشکین دشت،« هادی لطفی » شهردار طالقان ، « مهرداد حسن زاده»  شهردار محمد شهر و « محسن آسوبار»  را به عنوان شهردار شهرجدید هشتگرد منصوب کرد.

در متن این احکام  از سوی استاندار البرز آمده است ، در اجرای تبصره سه ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب یکم خرداد سال ۷۵  با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شماره ۴۶۳ مورخ  ۱۵ شهریور ۴۰۰ به عنوان شهردار منصوب می شوید.

انتظار می رود با رعایت کلیه قوانین و مقررات از جمله اجرای طرح جامع و تفصیلی، بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود، تسریع در تصمیم گیری های به موقع و کارشناسی و استفاده از توان افراد مجرب و شایسته، نسبت به توزیع عادلانه خدمات و امکانات در سطح شهر، اعمال انضباط دقیق مالی، ایجاد محیط سالم شهری و تعامل با مدیران استان و شهرستان اهتمام به عمل آورید.

 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha