رقابت های بین المللی کمانگیری بر روی اسب به میزبانی البرز آغاز شد

کرج - ایرنا - رقابت های بین المللی کمانگیری بر روی اسب از امروز شنبه به مدت سه روز به میزبانی باشگاه سوارکاری ایرانمهر شهرستان چهارباغ استان البرز آغاز شد.

 مدیر باشگاه سوارکاری ایرانمهر میزبان این رقابتها در حاشیه برگزاری این دوره در گفت و گو با ایرنا  بیان داشت: ایرانمهر تنها دارنده خط استاندارد مجاز در خاورمیانه برای برگزاری مسابقات این رشته ورزشی است.

 آرزو ملک افزود: ورزشکارانی از کشورهای لهستان، مجارستان، روسیه، قزاقستان، ترکیه، قطر، اردن، عمان، سوریه، تایلند، مالزی، اندونزی، آفریقای جنوبی، ایران و پاکستان در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

میزبان برگزاری این رقابتها با بیان اینکه اکثریت ورزشکاران شرکت کننده در رقابت های بین المللی کمانگیری بر روی اسب آقایان هستند، اظهار داشت: یک ورزشکار خانم از کشور لهستان در این دوره از مسابقات حضور دارد.

مدیر باشگاه سوارکاری ایرانمهر در ادامه با بیان اینکه ۲ ورزشکار از استان های البرز و فارس نیز در این رقابت ها حضور دارند گفت: پیش از برگزاری مسابقات  کلاس های داوری درجه یک و ۲ این رشته با حضور ۹ داور ایرانی برگزار شد که این داوران هم اکنون مشغول داوری این رقابت ها هستند. 

ملک گفت: این سومین دوره رقابتهای بین المللی کمانگیری در ایران است که زیر نظر فدراسیون سوارکاری کشور برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha