معرفی برخی از مدیران جشنواره فیلم پرواز

تهران- ایرنا- پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم پرواز» با معرفی برخی از اعضای دبیرخانه و داوران قرار است، آذر ماه سال جاری در تهران برگزار شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم پرواز» دهم تا دوازدهم آذرماه امسال به صورت محدود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با محوریت فیلم‌ و فیلمنامه‌های کوتاه داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی و با هدف فرهنگ‌سازی در مورد مسائل معلولیت و نمایش توانمندی‌های افراد دچار معلولیت‌های گوناگون برگزار می‌شود. 

محمدرضا شرف‌الدین سینماگر و تهیه‌کننده سینما به عنوان دبیر این دوره از جشنواره انتخاب شده است. محمدحسین لطیفی به عنوان رئیس هیأت انتخاب و داوران و محمدعلی خبیر به عنوان دبیر اجرایی در دوره جدید این جشنواره بین‌المللی حضور دارند. 

فرهاد قائمیان، حسین مسافرآستانه، محسن زارع‌اشکذری، طیبه فلکیان، رحمت‌اله معماراردستانی، پروفسور آرموگام پاراسورامن و دکتر فتانه امیری (مشاور دبیر) هنرمندان و چهره‌های شناخته شده‌ای هستند که در مقام اعضای شورای سیاست‌گذاری در پنجمین دوره جشنواره فیلم پرواز حضور خواهند داشت.

فراخوان رسمی این جشنواره بین‌المللی برای ارسال آثار منتشر شده و علاقه‌مندان برای اطلاع از آخرین اخبار جشنواره می‌توانند به نشانی اینترنتی www.parvazfilmfestival.net مراجعه کنند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha