ملاقاتی که ۲۴ساعت به‌تعویق افتاد؛ فرهاد با استقلال می‌ماند به یک شرط

تهران- ایرنا- مدیران استقلال قرار است فردا(یکشنبه) با فرهاد مجیدی جلسه‌ای را برگزار کنند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد سرمربی آبی‌ها به همکاری خود با این تیم ادامه خواهد داد اما شرط این ادامه همکاری اجتناب از مصاحبه‌های جنجالی توسط وی است.

شکاف میان مدیران استقلال و فرهاد مجیدی به بالاترین حد خود رسیده است و به نظر می‌رسد همکاری آنها برای ادامه کار با چالش‌ها و حواشی زیادی همراه باشد.

رابطه فرهاد مجیدی و احمد مددی در طول فصل گذشته با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بود و اختلافات سرمربی و مدیرعامل باشگاه اسقلال بارها و بارها به فضای رسانه‌ای کشیده شد. به طور حتم مصاحبه‌هایی که مربیان و بازیکنان استقلال در انتقاد از مدیریت مددی بر زبان آوردند را فراموش نکرده‌ایم؛ درست در روزی که این تیم باید خود را برای فینال جام حذفی آماده می‌کرد تمرینات تیم تحریم و آنها با انجام مصاحبه‌های تند و آتشین خواهان استعفای مددی از سمت مدیریت تیمشان شدند.

مصاحبه‌هایی که برای زهر چشم بود

شکست استقلال در فینال جام حذفی و وداع با لیگ قهرمانان آسیا باعث شد مدیران استقلال شرایط مساعدتری برای انتقاد از مرد اول نیمکت استقلال داشته باشند. عضو هیات مدیره و مدیرعامل آبی‌پوشان در مصاحبه‌هایی اعلام کردند برای ادامه همکاری با فرهاد مجیدی باید جلسه‌ای را برگزار و پس از بررسی عملکرد فنی وی درباره همکاری با وی تصمیم‌گیری کنند.

صحبت‌های مدیران استقلال این شایعه را به وجود آورده‌است که آنها خواهان همکاری با مجیدی نبوده و قصد دارند بستری را فراهم کنند تا وی از سمت سرمربیگری استقلال استعفا کرده و گزینه مورد نظرشان را روی کار بیاورند اما بعید به نظر می‌رسد که مددی و دیگر مدیران استقلالی در شرایطی که تیم توسط مجیدی بسته شده است، بدنبال چنین خواسته‌ای باشند، بلکه آنها به دنبال زهر چشم گرفتن از مرد محبوب آبی‌ها بودند تا در چهارچوب وظایف قانونی‌اش عمل کرده و پای خود فراتر نگذارد.

قراری که مجیدی به عقب انداخت

مدیران استقلال از فرهاد مجیدی خواسته بودند امروز(شنبه) برای مذاکره در مورد ادامه همکاری، در نشستی شرکت کند اما وی اعلام کرد که در این روز نمی‌تواند در جلسه مورد نظر شرکت کند و بهتر است این قرار ملاقات ۲۴ ساعت به تعویق بیافتد.

فردا احمد مددی، اصغر ملکیان، پرویز مظلومی و فرهاد مجیدی در مکانی به جز باشگاه استقلال گرد هم جمع خواهند شد تا پیرامون تمام اتفاقاتی که این شرایط را رقم زده است، به بحث و تبادل نظر بپردازند.

به احتمال زیاد آتش‌بس‌ میان طرفین برقرار و همکاری مجیدی با استقلال ادامه پیدا خواهد کرد هر چند به وی اولتیماتوم داده می‌شود تا دیگر علیه مدیران استقلال مصاحبه نکند.

چرا مجیدی بماند

یکی از مهم‌ترین حرف‌هایی که فرهاد مجیدی اواخر فصل پیش به زبان آورد و جنجالی شد، اشاره به حضور دلالان در باشگاه استقلال بود. وی در این باره گفت که تیمی که ابتدای فصل گذشته برای استقلال بسته شده‌بود، کار دلالان بوده و مربی وقت استقلال را به‌نوعی متهم کرد. حالا برای اولین‌بار فرهاد مجیدی خودش برای استقلال بازیکن خریده است. مسوولان این باشگاه می‌گویند ۸۰ درصد گزینه‌های مدنظر فرهاد مجیدی خریداری شده‌اند.

شاید تعدادی از بازیکنان جدید از دیدگاه کارشناسان استقلالی در حد و اندازه‌های این تیم نباشند، ولی این دیگر انتخاب خود فرهاد مجیدی است و باید به آن احترام گذاشت. پس فرهاد بهتر است بماند و از بازیکنانی که خودش انتخاب کرده برای ساختن استقلال جدید بازی بگیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha