زنجانی‌ها برای طرح مسایل ترافیکی با سامانه ۱۲۰ پلیس راهور تماس بگیرند

زنجان - ایرنا - رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مردم برای طرح سوالات و دریافت پاسخ مربوط به مسایل و مشکلات ترافیکی با سامانه تلفنی ۱۲۰ پلیس راهور زنجان ارتباط برقرار کرده و شماره تلفن‌های دیگر را اشغال نکنند.

سرهنگ محمدحسن خلجی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این سامانه پل ارتباطی میان مردم و پلیس راهور است، افزود: مردم و رانندگان از طریق ارتباط با سامانه ۱۲۰ پلیس راهور زنجان می توانند از خدمات مشاوره‌ای و اطلاع رسانی های ترافیکی همچنین وضعیت مسیرهای ارتباطی، وقوع حوادث رانندگی، ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی، بسته و باز بودن معابر و دیگر مسایل و مباحث مرتبط با حوزه راهنمایی و رانندگی، آگاه شوند.

وی اظهار داشت: از طریق سامانه تلفنی ۱۲۰ راهنمایی و رانندگی می توان اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص شماره گذاری خودرو، صدور گواهینامه، نام‌نویسی برای اخذ گواهینامه را دریافت و همچنین وقوع تصادف ها، مشکلات ترافیکی و کاستی های مربوط به حوزه راهنمایی و رانندگی را نیز اعلام داشت.  

خلجی، کاهش سفرهای درون شهری و اتلاف وقت شهروندان، کم شدن مراجعات به مقرهای پلیس راهنمایی و رانندگی، کاهش بار ترافیک خطوط سامانه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ را از مزیت های سامانه ۱۲۰ ذکر کرد و افزود: مردم می توانند به صورت رایگان از طریق تلفن ثابت و همراه با سامانه ۱۲۰ تماس حاصل کنند.

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان زنجان از مردم زنجان خواست برای بیان مباحث و مشکلات ترافیکی با شماره تلفن های ۲۱۸۲۱۴۲۰ و ۲۱۸۲۱۴۶۶ تماس برقرار نکنند چراکه این شماره تماس ها فقط مختص روز پنجم خرداد ماه امسال و به منظور ارتباط مستقیم با پلیس راهور زنجان در نظر گرفته شده بود.    

خلجی با بیان اینکه افراد می توانند به منظور طرح مسایل و مشکلات ترافیکی به واحد اجرائیات پلیس راهور زنجان مراجعه حضوری نیز داشته باشند، افزود: رانندگان اگر به منظور اعتراض به خلافی ها و جرایم رانندگی ناشی از اعمال طرح محدودیت های تردد خودرویی، به پلیس ۱۰+ مراجعه کرده و نتیجه نگرفته اند در این صورت می توانند به واحد اجراییات که همه روز و طی هفته آماده پاسخگویی و تشکیل پرونده است مراجعه کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha