خانواده شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند

تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا خانواده های شهدا را مظهر ایثار و فداکاری خواند و گفت: ایران اسلامی بواسطه فداکاری و از خودگذشتگی شهدا و رشادت های جانبازان و ایثارگران از گزند دشمنان در امان ماند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار " احمدعلی گودرزی" در دیدار با خانواده شهید مرزبان "عباس مهراندوز" اظهار داشت: پس از دوران دفاع مقدس، مرزبانان ادامه دهندگان راه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مرزهای ایران اسلامی هستند و با رشادت، ایثارگری و شجاعت از سرحدات کشورمان پاسداری می کنند و در این راه شهدای زیادی تقدیم نظام شده است.

 وی افزود: امروز ملت شریف ایران اسلامی مدیون ایثارگری و از خودگذشتگی جوانان شایسته ای است که جان در طبق اخلاص گذاشتند و در میدان جنگ با دشمنان مبارزه کردند و آسمانی شدند.

سردار گودرزی با تقدیر ازخانواده گرانقدر شهید مهراندوز به روایتی اشاره و بیان داشت:انسان ها پس از مرگ پرونده اعمالشان بسته می شود ولی مرزبانی که در راه خدا به شهادت برسد و یا فوت کند نامه اعمالش باز است و تا روز قیامت برای او حسنه نوشته می شود.

فرمانده مرزبانی ناجا خانواده های شهدا را مظهر ایثار و فداکاری خواند و خاطر نشان کرد: ایران اسلامی بواسطه فداکاری و از خودگذشتگی شهدا و رشادت های جانبازان و ایثارگران از گزند دشمنان در امان مانده و امروز وظیفه ماست که قدردان رشادت های شهدا، جانبازان و رزمندگان اسلام باشیم.

گفتنی است شهید "مهراندوز" در ۱۷ فروردین ماه سال ۹۴ در هنگ مرزی نگور سیستان و بلوچستان در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل شد.

۱۳۵۲

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha