حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل دانش بنیان‌ها در نمایشگاه‌های کراچی

تهران- ایرنا- صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان در خارج از کشور، از حضور مستقل آنها در نمایشگاه‌های بین‌المللی پاکستان – کراچی حمایت می‌کند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی ‌صندوق نوآوری وشکوفایی، نمایشگاه‌های بین‌المللی پاکستان – کراچی از ۲۵ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در حوزه‌های صنعت و ماشین آلات، انرژی‌های تجدیدپذیر، خودرو و حمل و نقل و خودروهای برقی پاکستان – کراچی برگزار می‌شود. شرکت‌های دانش بنیان ایرانی می‌توانند با حمایت صندوق نوآوری به صورت مستقل در این نمایشگاه حاضر شوند.

یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور مستقل دانش‌بنیان ها در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی است. در این راستا واحد توانمندسازی صندوق در سال ۱۴۰۰ نیز حمایت خود را از حضور مستقل شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی ادامه داد.

میزان حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برای حضور مستقل این شرکت ها در نمایشگاه‌های تایید شده، ۳۰ میلیون تومان در سال (حداقل ۳ نمایشگاه قابل استفاده) است تا شرکت‌ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

علاقمندان برای ثبت‌نام و حضور در این نمایشگاه می‌توانند به سامانه غزال به آدرس  ghazal.inif.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha