بازیگر «هم‌سایه»: باید نابرابری‌ها را اهرمی برای قوی‌ترشدن کنیم

تهران- ایرنا- بازیگر سریال «هم‌سایه» گفت: باید با نابرابری‌های موجود مبارزه و آنها را تبدیل به اهرمی کنیم که ما را قوی‌تر کند و قطعا روزی که این گونه به موفقیت برسیم قدر آن را بیشتر خواهید دانست؛ زیرا مسیر سختی را برای رسیدن به موفقیت طی کرده‌اید و رسیدن به موفقیت در هر زمینه‌ای قطعا بسیار سخت است.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از روابط عمومی سریال هم سایه، امیراحمد قزوینی و آزاده سیفی بازیگران اصلی سریال هم‌سایه روز گذشته جمعه ۲۶ شهریورماه در مراسم پایان دوره هنرجویان افغانستانی شرکت کردند و مدارک دانشجویانی را که توانسته بودند دوره‌های مختلف هنری را به خوبی پشت سر بگذارند به آنها اهدا کردند. 

امیراحمد قزوینی در این مراسم با اشاره به اینکه بازیگری هر روز نیاز به تلاش دارد گفت: قطعا در زندگی ما موانع زیادی وجود دارد اما همه باید سعی کنیم از این موانع بگذریم و به آن هدفی که دوست داریم برسیم و هر صبحی که به امید بازیگری بلند می‌شویم باید تلاش کنیم.

بازیگر «هم‌سایه»: باید نابرابری‌ها را اهرمی برای قوی‌ترشدن کنیم


وی ادامه داد : من در این ۱۴ سالی که در عرصه هنرهای نمایشی حضور دارم آموخته‌ام که باید در مسیر بازیگر شدن صبر پیشه کرد و این مسیر برای کسی که می‌خواهد بازیگر باشد و بازیگر بماند باید تا آخر عمر ادامه پیدا کند. 

آزاده سیفی بازیگر دیگر سریال هم سایه نیز گفت: همه ما باید برای رسیدن به هر نقطه‌ای در هنر و بازیگری تلاش کنیم و در این راه مهم این است که نقاط ضعف ‌مان را به نقاط قوت تبدیل کنیم و در این راه باید تلاش بسیاری بکنیم و حتی بجنگیم.
سیفی افزود: باید با نابرابری هایی که وجود دارد مبارزه کنیم و آنها را تبدیل به اهرمی کنیم که ما را قوی‌تر کند و قطعا روزی که این گونه به موفقیت برسیم قدر آن را بیشتر خواهید دانست؛ زیرا مسیر سختی را برای رسیدن به موفقیت طی کرده‌اید و رسیدن به موفقیت در هر زمینه‌ای قطعا بسیار سخت است.

در این مراسم ۱۵ نفر از دانشجویان افغانستانی که در زمینه‌های مختلف هنری همچون فن بیان، بازیگری، گویندگی و رشته‌های دیگر در یک کانون فرهنگی هنری غیرانتفاعی دوره می‌دیدند مدارک پایان دوره خود را دریافت کردند.
سریال هم سایه به کارگردانی محمدحسین غضنفری و تهیه کنندگی علی پور کیانی هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سوم سیما پخش می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha