۶۰۰ خانه برای اقشار کم‌درآمد شهرستان درمیان در دست ساخت است

بیرجند - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درمیان گفت: ۶۰۰ واحد مسکن اقشار کم‌درآمد با پرداخت ۱۸ میلیارد تومان کمک بلاعوض در این شهرستان در دست ساخت است.

حسین مسافر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ۵۲۷ واحد در مرحله فونداسیون، ۴۱۳ واحد در مرحله اسکلت، ۲۶۸ واحد در مرحله سقف، ۲۱۳ واحد مرحله سفت کاری و ۷۹ واحد در مرحله بهره‌برداری قرار دارد.

وی بیان کرد: از این تعداد ۲۱۰ واحد در شهرهای قهستان، گزیک، طبس مسینا و اسدیه و ۳۹۰ واحد در روستاهای شهرستان در دست ساخت است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان درمیان گفت: در زمینه احداث مسکن اقشار کم‌درآمد در شهرستان برای افراد فاقد زمین هم ۱۷۰ قطعه زمین را در روستاهای شهرستان تامین کردیم.

وی با اشاره به اینکه در زمینه احداث هر واحد مسکن اقشار کم‌درآمد ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شده است، اضافه کرد: همچنین در زمینه اجرای این طرح‌ها، ۱۰۳ نفر از متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ۱۰۰ میلیون تومانی و بقیه متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ۵۰ میلیون تومانی دریافت کردند.

مسافر گفت: سال ۹۸ نیز سهمیه این شهرستان ساخت ۳۰۰ واحد مسکن محرومان بود که این واحدها تکمیل شد و به بهره‌برداری رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha