محمدی: از حضور در آاِک احساس خوبی دارم

تهران- ایرنا- بازیکن ایرانی تازه وارد تیم آاِک آتن گفت: از حضور در این تیم احساس خوبی دارم و حضور ۲ کاپیتان تیم ملی ایران در این تیم برای من بسیار خوشایند است.

به گزارش ایرنا، «مهرداد محمدی» روز گذشته با قراردادی به مدت سه فصل به آاِک آتن پیوست تا پس از «کریم انصاری‌فرد» و «احسان حاج‌صفی» به سومین بازیکن ایرانی این تیم یونانی تبدیل شود. این بازیکن تا پایان سال ۲۰۲۴ آاِک را همراهی خواهد کرد.

سایت باشگاه آاِک در گزارشی ضمن تمجید از خرید جدید خود کارنامه این بازیکن را از کودکی تا امروز بررسی کرد و همچنین حضور این بازیکن در خانواده آاِک را تبریک گفت.

این بازیکن در ۲ تست پزشکی باشگاه یونانی موفق حاضر شد تا به صورت رسمی به این باشگاه بپیوندد.

محمدی در اولین اظهاراتش پس از پیوستن به این باشگاه یونانی گفت: بسیار خوشحالم که در چنین تیم بزرگی حضور دارم. احساس خیلی خوبی دارم و از حضور در اینجا هیجان زده‌ام. بی‌صبرانه منتظر شروع تمرینات با تیم هستم. با مربی در مورد شرایط صحبت کردم و همه چیز بی‌نظیر پیش می‌رود.

وی افزود: زمانی که من به این تیم آمدم «احسان حاج‌صفی» و «کریم انصاری‌فرد» را دیدم و این خیلی خوب است که ۲ کاپیتان و بازیکن بزرگ ایرانی اینجا حضور دارند. از طرفی با «سیمانسکی» هم در تیم اخمت گروژنی روسیه همبازی بودم و او بازیکن بزرگی است.

این بازیکن ایرانی در ادامه اظهاراتش گفت: همه تلاشم را می‌کنیم و با تمام وجود می‌جنگیم تا نتایج خوبی بگیریم. امیدوارم هواداران نیز از ما حمایت کنند چرا که این موضوع برای ما خیلی مهم است.

محمدی: از حضور در آاِک احساس خوبی دارم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha