دروازه‌بان تیم ملی فوتسال: قرار نبود در دیدار با آمریکا بازی کنم

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم ملی فوتسال گفت: در دیدار مقابل آمریکا بازیکن اصلی نبودم و قرار بود اگر در نیمه دوم فرصتی به وجود آمد، به زمین بروم.

«مسعود محمدی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم که خدا خواست تا من در جام جهانی بازی کنم. از «سیدمحمد ناظم‌الشریعه» سرمربی و «میشل پطروس» مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتسال باید تشکر کنم چرا که من یک دوره سخت را گذراندم و آن‌ها در این مدت کمک زیادی به من کردند تا از نظر بدنی و روحی و روانی به شرایط ایده‌آل برسم. 

وی در خصوص حضور خود در دیدار برابر آمریکا بیان کرد: قرار نبود در این دیدار بازی کنم و قرار بود اگر در نیمه دوم فرصتی به وجود آمد، به زمین بروم. «علی‌ صمیمی» در همان ابتدای کار از زمین اخراج شد که به نظر من اخراج او درست نبود اما هر طور که بود این اتفاق رخ داد. با این اتفاق فرصت بازی برای من پیش آمد و توانستم بازی کنم. 

محمدی افزود: جا دارد از صمیمی نیز تشکر کنم چرا که او در این چند سال چیزهای زیادی به من یاد داد و کمک بسیار زیادی به من کرد. 

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال تصریح کرد: خدا را شکر بازی بسیار خوبی بود و امیدوارم پیروزی‌هایمان تداوم داشته باشد تا دل مردم را شاد کنیم. باید ببینیم خدا چه سرنوشتی را برای ما رقم می‌زند و تا کجا پیش خواهیم رفت.      

تیم ملی فوتسال ایران که در گروه F جام جهانی قرار دارد، امروز (جمعه) در دومین دیدار خود در مرحله گروهی از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف آمریکا رفت و در پایان توانست با نتیجه چهار بر دو حریف خود را شکست داده و به مرحله حذفی این مسابقات صعود کند. 

شاگردان ناظم‌الشریعه روز دوشنبه در سومین دیدار خود در محله گروهی از ساعت ۲۱:۳۰ به مصاف آرژانتین خواهند رفت. 

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال: قرار نبود در دیدار با آمریکا بازی کنم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha