دومین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال مهر ماه برگزار می شود

تهران- ایرنا- دومین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال توسط پویش پیشتازی مهر ماه برگزار می‌شود تا ایده‌پردازان و جوانان خلاق بتوانند توانمندی‌های خود را در بازار کار به کار ببرند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری، طرح جامع از مهارت تا اشتغال با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با محوریت توانمندسازی، مهارت‌افزایی و موفقیت شغلی به صورت بوت کمپ در چهار بخش مهارت‌های نرم، برنامه‌نویسی پایتون، بازاریابی دیجیتال و علوم اجتماعی هفتم مهرماه سال جاری میزبان ایده پردازان خلاق است.

این رویداد به یکی از مهم‌ترین چالش‌های جوانان یعنی اشتغال در کنار مهارت آموزی هم‌راستا با رشته تحصیلی پاسخ می‌دهد و به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی برای کسب تجربه بالندگی علمی و فناورانه کمک می‌کند.

طرح جامع از مهارت تا اشتغال توسط مجموعه پویش پیشتازی طراحی و اجرا شده است تا بستر رشد، توسعه و رسیدن به هدف نهایی جوانان را محقق کند. در این طرح ابتدا بر روی مهم‌ترین مسئله روز دنیا، توانمندسازی در مهارت‌های نرم تمرکز دارد و با برگزاری ۴۸ ساعت کارگاه توانمندسازی تعاملی و مسئله محور مخاطبان را در این مسیر همراهی می‌کند.

با ارائه فرصت‌های داوطلبانه، بستر کسب تجربه و به کارگیری مهارت‌های ارائه شده در محیط واقعی کار برای جوانان فراهم می‌شود.

بر اساس نیاز سازمان‌ها و مخاطبان، مسیر توانمندسازی تخصصی مهارت سخت در سه بخش دیجیتال مارکتینگ، برنامه نویسی پایتون و علوم اجتماعی  به همراه تضمین استخدام برترین دانش‌پذیران و همچنین تسهیل ورود ایده‌پردازان به شتاب‌دهنده‌ها و  مراکز رشد فراهم شده است.

علاقمندان تا ٣١ شهریورماه سال جاری فرصت دارند ازطریق وب‌سایت پویش در این طرح ثبت نام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha