گرامیداشت روز «شعر و ادب فارسی» به سبک خوشنویسان در عجب‌شیر 

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب‌شیر گفت: گارگاه خوشنویسی به مناسبت گرامیداشت روز ملی «شعر و ادب فارسی» و به همت هنرمندان خوش‌ذوق انجمن خوشنویسان این شهرستان برگزار شد.

فرهاد جبارپور روز شنبه در حاشیه بازدید از این کارگاه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آیین با حضور ۳۵ خوشنویس برجسته انجمن خوشنویسان شهرستان ضمن رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

وی اضافه کرد: هنرمندان حاضر در این کارگاه به صورت بداهه، شعرهای گرانقدر و مردمی استاد شهریار را خوشنویسی کرده و آثار متعدد هنری را خلق کردند.

گرامیداشت روز «شعر و ادب فارسی» به سبک خوشنویسان در عجب‌شیر 

به گفته رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب‌شیر آثار این هنرمندان در نمایشگاه مجازی و نگاره‌خانه‌های شهرستان در معرض دید علاقه‌مندان به این هنر قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: برنامه‌های فرهنگی و هنری شهرستان با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا بیشتر از طریق فضای مجازی یا در صورت ضرورت با حضور تعداد اندکی از هنرمندان برگزار می‌شود. 

به گزارش ایرنا شامگاه گذشته نیز روز «شعر و ادب فارسی» به مناسبت سالروز وفات استاد شهریار با حضور مقامات و چهره‌های فرهنگی و دوستداران شعر و ادب در مقبره‌الشعرای تبریز گرامی داشته شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha