طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان دلفان اجرا شد

خرم‌آباد- ایرنا - فرمانده انتظامی دلفان گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با دستگیری ۵۹ متهم و مجرم سابقه‌دار در این شهرستان اجرا شد.

سرهنگ فضل الله منصوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای افزایش احساس امنیت عمومی و آرامش شهروندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با محوریت برخورد با سارقان، خرده فروشان و قاچاقچیان موادمخدر و مخلان نظم و امنیت، به اجرا درآمد. 

وی اظهار داشت: در همین رابطه ماموران انتظامی شهرستان با اقدامات اطلاعاتی موفق به کشف یکهزار و ۴۴۰ نخ سیگار قاچاق ، ۱۹  قبضه سلاح جنگی و سه قبضه سلاح شکاری بدون مجوز، مقادیری شربت متادون، انواع مواد مخدر و دستگیری ۵۹  متهم، خرده فروش مواد مخدر، سارق، مجلوب و تحت تعقیب شدند. 

سرهنگ منصوری با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی دلفان طی یک هفته گذشته افزود: در نتیجه اجرای این طرح ۳۱ دستگاه خودرو و هشت دستگاه موتورسیکلت توقیف و روانه پارکینگ شده است.

فرمانده انتظامی دلفان تصریح کرد: خودرو و موتورسیکلت‌های توقیفی به پارکینگ انتقال داده و متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha