نیمسال اول تحصیلی دانشگاه خواجه نصیر به صورت الکترونیک آغاز شد

تهران- ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از بازگشایی غیر حضوری نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ این دانشگاه به صورت الکترونیک خبر داد.

سعید رعیتی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار اخبار دانشگاه و آموزش ایرنا افزود: با توجه به برنامه ریزی های به انجام رسیده و هماهنگی با ستاد ملی مقابله با کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، بنا به ضرورت موجود نیمسال اول تحصیلی از امروز بیست و هفتم شهریور در سراسر کشور به صورت الکترونیکی در فضای مجازی آغاز شد.

وی اظهار داشت: دانشجویان این دانشگاه می توانند برای شرکت در کلاس ها به سامانه مرکز آموزش الکترونیکی به آدرس https://vc۴۰۰۱.kntu.ac.ir/ مراجعه کنند.

رعیتی با بیان اینکه هم اکنون ۷۵۰۰ دانشجو در ۱۱ دانشکده این دانشگاه مشغول تحصیل هستند، گفت: این دانشجویان در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند. 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در خصوص واکسینه شدن اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه نیز تصریح کرد: با توجه به هماهنگی با ستاد ملی مقابله با کرونا تاکنون اساتید و کارکنان دو دز واکسن را دریافت کرده اند و اکثر دانشجویان نیز واکسن کرونا تزریق کرده اند.

رعیتی ادامه داد: آن دسته از دانشجویان تهران و البرز که واکسینه نشده اند با هماهنگی های لازم و ارایه کد ملی می توانند در دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیر حضور یافته و واکسن خود را دریافت کنند. دانشجویان ساکن شهرستان ها نیز می توانند برای دریافت واکسن به مراکز بهداشتی محل سکونت خود مراجعه کنند. 

وی گفت: امید است با توجه به روند موجود کلاس های دانشگاه ها قبل از پایان ترم جاری به صورت حضوری برگزار و آرامش روحی و روانی در جامعه حاکم شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha