انقلاب اسلامی فرهنگ جهادی را به مردم عرضه داشته است

قزوین - ایرنا - رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: انقلاب اسلامی بسیاری از مواردی را که باعث تقویت نظام شده، از جمله فرهنگ جهادی را به مردم ما عرضه داشته است.

به گزارش روز جمعه ایرنا، علی شعبانی در نشست شورای مدیران قضایی استان، تقوا را از بزرگترین موفقیت ها برشمرد و کسب موفقیت را بدون رعایت نظم و انضباط غیرممکن دانست و افزود: تقوای الهی و نظم در امور، رمز موفقیت و رشد در کارها است.

وی بر اهمیت موضوع برنامه ریزی در کارها تاکید و خاطرنشان کرد: نخستین گام در فرایند برنامه ریزی داشتن تصویری روشن از واقعیت‌های موجود جامعه است تا ضمن شناسایی فرصت و نیازها بتوان تنگناهای اساسی را شناسایی و برای از بین بردن یا کاهش اثرات آن برنامه ریزی مناسب کرد.

این مقام ارشد قضایی استان مشورت و نظرخواهی از دیگران به منظور استفاده از نظرات آنان را مساله ای عقلانی برشمرد و اظهار داشت: اگر فردی هر قدر هم آگاهی زیادی داشته باشد باز هم نمی تواند به تمامی ابعاد یک مساله پی ببرد و موضوع را تنها از دیدگاه خویش ارزیابی می کند و چه بسا ابعادی از آن که در تصمیم گیری می توانند نقش تعیین کننده ای داشته باشد، از نظر وی مخفی مانده باشد.

شعبانی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید اهداف سازمانی را با نظارت مستمر خود محقق سازند به موضوع جهادی ‌بودن مدیریت اشاره و افزود: امروز مدیریت جهادی، تنها راهکار برون رفت از مشکلات و تنگناهایی است که جامعه به آن نیاز دارد.

لازم به یادآوری است که رییس کل دادگستری، مسوولان و مدیران قضایی قزوین ضمن بازدید از زندان مرکزی استان با تعدادی از مددجویان ملاقات چهره به چهره داشته و برخی از پرونده ها را نیز مورد بررسی قرار دادند..

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha