ترافیک در برخی مقاطع جاده چالوس سنگین است

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام‌کرد: ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل «بیلقان» تا «سرودار» سنگین است.

گزارش روز جمعه ایرنا از مرکز یاد شده، همچنین حاکی از ترافیک نیمه سنگین در مسیر (رفت و برگشت) محدوده «آتشگاه» جاده چالوس است.

برپایه این گزارش، ترافیک در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده «پلور» نیمه‌سنگین و در محور فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

مرکز مدیریت راه‌ها، محور فیروزکوه را دارای بارش باران و محورهای چالوس، هراز و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین- رشت را فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش کرده است. با این حال گزارش‌ها حاکی از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های مازندران و گلستان است.

برپایه این گزارش، محورهای رامیان- اولنگ- شاهرود  واقع در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک- دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد- نهبندان واقع در استان کرمان، محور خرم‌آباد- پلدختر  واقع در استان لرستان، محور پونل- خلخال واقع در استان گیلان، محور رباط پشت‌بادام- بیاضه واقع در استان یزد، به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha