«میدان سرخ» پربازیگرترین سریال نمایش خانگی

تهران- ایرنا- ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح قرار شد سر لوکیشن «میدان سرخ» باشیم. لوکیشنی خارج از تهرانی که باعث شد چندباری از ته دل بگویم ای کاش کرونا و این پاندمی نبود. اما باد و نسیم خنک جاده شهریار و باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی کرونا را برای مدت کوتاهی از یاد برد.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، تا از درخت، جنگل و خانه باغ‌های ویلایی لذت ببرم. لوکیشن سریال در یکی از همین باغ ویلایی‌های شهریار بود با ورود به باغ چشم را درختان تنومند قدیمی نوازش می‌کرد و حوضی که در درونش گیاه روییده بود ولی چند قدم آن‌ورتر یک ساختمان مخروبه خاطره فیلم‌های ترسناک را زنده می‌کند. با گذر از این ساختمان و  ورود به ادامه باغ با درختان در هم تنیده که سایه‌ بان شده‌اند به محل بازی رضا یزدانی همان گروچف سریال «میدان سرخ» رسیدیم. امروز -۲۵ شهریور-فقط او از بین بی‌شمار بازیگر سریال حضور داشت.

گریم متفاوت و خالکوبی روی گردن و دستان یزدانی نوید یک نقش متفاوت را می‌دهد که گویا قرار نیست در این سریال بخواند، اما صدای او در سریال‌های مختلف شنیدنی است.یزدانی در این سریال نقش منفی بازی می‌کند. ناخداگاه یاد صدای یزدانی و ترانه عشقت در سریال «از یاد رفته» افتادم. که آنجا هم نقش منفی داشت. عشقت همه چیز من بود وقت عاشق شدن بود/ کارم بی تو تمومه جز تو کی آرزومه» 

انگار خودشم هم راضی است که موسیقی این سریال را فرزاد فرزین خواننده است و او فقط بازیگر این سریال است.با تعهد و خلاقیتی که در پشت صحنه این مجموعه از او دیدم او دیگر خواننده صرف نیست بلکه باید دیگر او رادر قامت یک بازیگر حرفه‌ای بعد از بازی در «حکم»، «رییس»، «تیک آف» و ... دانست.

آنچه تا امروز از اسامی بازیگران و کارگردان و آنونس سریال مشخص است با یک اثر پربازیگر و حرفه ای روبرو هستیم که سکان هدایت آن حالا بعد از ابراهیم ابراهیمیان و بهرام بهرامیان در اختیار کمال تبریزی است.

«میدان سرخ» از حیث بازیگر و حضور چهره های مطرح جزو آثار پربازیگر نمایش خانگی به حساب می آید. حمید فرخ نژاد پس از سریال «قلب یخی» که در سال ۸۹ تولید شد دیگر در هیچ سریال نمایش خانگی حضور پیدا نکرده بود و حال با ایفای یک نقش متفاوت پا به عرصه گذاشته است. مهتاب کرامتی هم پس از تجربه «رقص روی شیشه» که نیمه متوقف باقی ماند با این سریال سعی می کند که حضور جدی تری در نمایش خانگی داشته باشد. علی مصفا کارگردان و بازیگر مطرح سینما نیز اولین تجربه بازیگری در یک سریال نمایش خانگی را پشت سر می گذارد. او پیش از این در دو تجربه «کیف انگلیسی» و «پریدخت» در تلویزیون کار کرده بود. حضور بهرام افشاری پس از بازی متفاوت در سریال «دل» و امیرحسین آرمان پس از موفقیت با سریال «مانکن» از دیگر ویژگی های  سریال «میدان سرخ» است. 

«میدان سرخ» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی داستانی جنایی – معمایی دارد که مخاطب را می تواند در طول ۳۰ قسمت همراه خودش کند. 

در خلاصه داستان این سریال که در رسانه ها منتشر شده است آمده: میدان سرخ داستان زنی تنهاست است به نام شیدا که ناخواسته وارد بازی دهشتناکی می‌شود که توسط همسر او و یک تروریست خارجی شکل گرفته است. او برای نجات جان دخترش در معرض انتخاب میان عشق، انتقام و قدرت قرار می‌گیرد و با سه قاچاقچی مطرح و قدرتمند به نام‌های پاپ، مبینی و مکین مدتی همراه می‌شود، غافل از آنکه پایان این بازی، خون‌بار خواهد بود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha