۲ حادثه رانندگی در اردستان یک کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت
عکس تزیینی است

کاشان - ایرنا - مسوول فوریت‌های پزشکی اردستان گفت: واژگونی خودروهای سورای پژو و پراید به ترتیب در محور ترانزیت نایین به اردستان و کیلومتر پنج محور اردستان به زواره یک کشته چهار مصدوم‌ بر جای گذاشت.

به گزارش ایرنا، جواد مطیعی پنجشنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در حادثه رانندگی محور نایین به اردستان، خودرو پژو که به سمت اردستان در حرکت بود در کیلومتر ۳۰ محور به دلیل واژگونی دچار حادثه شدید شد.

وی افزود: بر این پایه، یکی از سرنشینان خودرو سواری که زن ۶۸ ساله بود به دلیل شدت صدمه‌ها پس از انتقال به بیمارستان جان باخت و راننده و ۲ نفر دیگر از سرنشینان خودرو مصدوم و به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل و بستری شدند.

به گفته وی، در واژگونی خودرو پراید در کیلومتر پنج جاده اردستان به زواره نیز راننده خودرو که زن حدود ۳۶ ساله است به شدت مصدوم‌ و پس از انتقال به بیمارستان اردستان به دلیل شدت صدمه‌های وارده به اصفهان اعزام شد.

مسوول فوریت‌های پزشکی اردستان با بیان اینکه نزدیک به ۷۰ درصد اتفاق‌های جاده‌ای حوزه این شهرستان مربوط به واژگونی خودرو است، ادامه داد: عمده دلیل واژگونی خودروها مربوط به خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان است.

وی اضافه کرد: مرکز فوریت‌های پزشکی اردستان با بهره‌گیری از ۶ پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی، یک اتاق فرمان و ۳۷ نفر نیرو به طور شبانه‌روزی و رایگان در حال ارایه خدمات به شهروندان است.

شهرستان اردستان با جمعیت افزون بر ۴۲ هزار نفر در فاصله ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha