۲۵ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۱۲
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 84473532
۱ نفر

برچسب‌ها

۲ پروژه ورزشی با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال در میبد بهره‌برداری شد

یزد- ایرنا- ۲ پروژه چمن مصنوعی با اعتبار بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال عصر پنجشنبه با حضوراستاندار یزد، تعدادی از مسئولان استان و شهرستان و جمعی از مردم ورزش دوست و ورزشکار در میبد بهره‌برداری شد.

به گزارش ایرنا، زمین چمن مصنوعی روستای رکن آباد که به صورت مشارکتی از محل اعتبارات دهیاری ، شورای اسلامی روستا و اداره ورزش و جوانان با اعتباری حدود ۵۵۰ میلیون تومان و چمن مصنوعی ورزشگاه بزرگ شهدای شهرستان میبد به مساحت ۱۵ هزار متر مربع با اعتبار بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در این آیین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

استاندار یزد در آیین بهره برداری از این طرح های ورزشی با قدردانی از مشارکت خیران و تعامل آنان با مسئولان در زمینه توسعه فضاهای ورزش گفـت: در سال های اخیر یکی از محورهای عمده فعالیت‌های عمرانی در در زمینه توسعه زیرساخت های ورزشی و افتتاح  و بهره‌برداری از سالن‌ها و زمین‌های چمن در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوده‌است.

محمدعلی طالبی افزود: هم اکنون پروژه های ورزشی متعددی در استان در دست اجراست که در روزهای آتی بهره برداری می شوند و در کنار توسعه زیرساخت های ورزشی ، اقدامات دیگری نیز  در حوزه‌های مختلف عمرانی در حال اجراست که در برخی از این طرح ها خیران نیز مشارکت قابل توجهی دارند.

استاندار یزد با تقدیر از پیگیری های امام جمعه میبد برای  پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای  در این شهرستان و کل استان، از فرماندار ، خیران ، مدیران ورزشی استان و دست اندرکاران در ساخت مجموعه ورزشی شهدا قدردانی کرد.

امام جمعه میبد نیز در این آیین گفت: هرچه داریم از مردم است، مردمی که پیشگام همه تحولات و پیشرفت‌ها هستند ، در چهل سال گذشته از طرح های کوچک شروع کردیم و مردم ، خیرین ، سرمایه گذاران و جوانان با مشارکت چشمگیر باعث افتخار آفرینی و حرکت در مسیر توسعه در عرصه های مختلف فرهنگی ، علمی و ورزشی شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی با قدردانی از مسئولان و مجریان طرح های عمرانی اظهار کرد: میبد و استان یزد باید در همه امور سرآمد باشند و زیرساخت مناسب  ورزشی به خصوص برای دختران و بانوان فراهم شود.

وی یادآور شد : همه ما باید در ترویج ورزش عمومی ، همگانی و قهرمانی تلاش کنیم و انشاءالله با بهره‌برداری زیرساخت‌ها و پروژه‌های ورزشی نیمه تمام ، زمینه برای رشد ورزشی فراهم شود.

۲ پروژه ورزشی با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال در میبد بهره‌برداری شد

حسین فلاح فرماندار میبد نیز در این آیین پرداختن به فعالیت های ورزشی را امر به معروف عنوان کرد و از همه دست اندرکاران در ساخت و آماده‌سازی این مجموعه و از نگاه مثبت امام جمعه شهرستان در این زمینه قدردانی کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد نیز گفت: مجموعه ورزشی شهدا با کمک‌های امام جمعه میبد که در شروع ۲۰۰ میلیون تومان سهم امام را به این مجموعه اختصاص داد، شروع شد و با پیگیری‌ها و حمایت‌هایی که ادامه داشت و در کنار اختصاص اعتبارهای دولتی بر اساس اسناد خزانه با کاری جهادگونه به بهره‌برداری رسید و هم اکنون این ورزشگاه ظرفیت فعالیت ۱۵ هزار ورزشکار را در طول سال دارد.

میبد دارای سالن‌ها و زمین‌های ورزشی متعدد است و مرکز این شهرستان ۱۰۶ هزار نفری در ۵۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha