حسن زاده: پتانسیل فوتسال ایران جهانی است

تهران - ایرنا - کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران گفت: پتانسیل فردی تیم ملی فوتسال در سطح جهانی است.

به گزارش ایرنا ، علی اصغر حسن زاده در حاشیه تمرین تیم ملی فوتسال ایران افزود: در این مدت کوتاه، ما تغییرات را دیدیم و اعتقاد داریم پتانسیل فردی تیم ملی فوتسال در سطح جهانی است.

وی که پس از بازدید رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از اردوی ملی پوشان فوتسال سخن می گفت، ادامه داد: آخرین تمرین تیم ملی قبل از دیدار با تیم ملی فوتسال آمریکا برگزار شد و از شرایط خوبی برخوردار هستیم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال یادآور شد: امیدواریم امکانات هم به همان سطح برسد و اتفاقات بهتری رخ دهد و در نهایت به هدف اصلی که شاد کردن دل مردم است، برسیم. ما تمام تلاش خودمان را به کار می گیریم تا از این مسابقات با دست پر خارج شویم.

تیم ملی فوتسال ایران در ادامه رقابت های جام جهانی فردا جمعه و از ساعت ۱۹:۳۰ در دومین دیدار خود برابر آمریکا صف آرایی خواهد کرد. شاگردان ناظم الشریعه به لطف برتری ۳ بر ۲ برابر صربستان در نخستین دیدار پس از آرژانتین در رده دوم جدول ۴ تیمی قرار دارند.

در حال حاضر آرژانتین و ایران با ۳ امتیاز و به دلیل تفاضل گل در رده های اول و دوم هستند و صربستان و آمریکا نیز بدون امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha