واکسیناسیون کرونا در شهرستان ری به ۳۵ ساله‌ها رسید

شهرری - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری با بیان اینکه تزریق واکسن در تمام مراکز به خوبی درحال انجام است، گفت: واکسیناسیون کرونا در این شهرستان به ۳۵ ساله‌ها رسید.

علیرضا صدرایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: هم اکنون با تلاش شبانه روزی کارکنان شبکه بهداشت و کادر درمان گروه سنی واکسیناسیون کووید در مراکز شهرستان از ۴۰ به ۳۵ سال به بالا تغییر یافت.

وی با تاکید براینکه واکسیناسیون عموم مردم علاوه بر واکسن و امکانات تزریق نیازمند نیروی انسانی است، افزود: شبکه بهداشت شهرستان ری به منظور افزایش ظرفیت و تسریع واکسیناسیون کرونا در این شهرستان از داوطلبان دعوت به همکاری می کند.

صدرایی اضافه کرد: گروه های جهادی و سازمان های مردم نهاد امر کمک به کادر بهداشت شهرستان ری در اولویت هستند ولی افراد حقیقی نیز می توانند در این امر انسان دوستانه کادر درمان و بهداشت را یاری کنند.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان مشارکت در امر واکسیناسیون باید بالای ۱۸ سال سن داشته و دارای مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و آشنا به کامپیوتر باشند، تاکید کرد: نیروهای واکسیناتور نیز حتما باید دانشجوی رشته های پزشکی، پرستاری، مامایی، علوم آزمایشگاهی و رشته های پیراپزشکی باشند.

صدرایی در پایان یادآور شد: متقاضیان همه روزه از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری می توانند به شبکه بهداشت مراجعه کنند و یا اینکه با شماره تلفن ۳۳۶۰۲۰۱۴ تماس حاصل فرمایند.

تا کنون ۲۷ میلیون و دو هزار و ۳۲۰ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۱۳ میلیون و ۲۹۹ هزار و ۸۵۵ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۴۰ میلیون و ۳۰۲هزار و ۱۷۵ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته یک میلیون و ۸۷ هزار و ۴۴۱دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.  

افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن حتما در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کنند.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با جمعیت در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران قرار گرفته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha