مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرک‌های صنعتی سقز و بیجار راه اندازی شد

سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان از راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرک های صنعتی شهرستان‌های سقز و بیجار خبرداد و گفت: این مراکز از امروز پنجشنبه کار خود را در سقز و بیجار آغاز کردند.

احمد خسروی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : به منظور تسریع در امر واکسیناسیون و حفظ سلامت شاغلان واحدهای تولیدی و جلوگیری از توقف در روند تولید تصمیم به ایجاد مرکز واکسیناسیون در شهرک‌های صنعتی استان گرفته شد. 

وی اضافه کرد: از طرف سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بر ایجاد این مراکز در استان های مختلف با توجه به شرایط شیوع این بیماری تاکید شد و در کردستان هم بعد از هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان و مراکز بهداشت شهرستان ها اکیپ هایی در شهرک های صنعتی بیجار و سقز مستقر شدند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان افزود: در مرحله نخست این مراکز در شهرک های صنعتی ۲ شهرستان سقز و بیجار ایجاد شده و از روز شنبه هفته آینده در شهرک های صنعتی شماره یک و سه سنندج  در مرکز فناوری و کسب و کار هم راه اندازی می شود.

خسروی یادآور شد: طی هفته آینده هم در همه شهرک های صنعتی استان که جمعیت شاغلان آن بالا است و امکان راه اندازی مرکز واکسیناسیون وجود دارد، این مهم اجرایی می شود. 


شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان در چهارم اردیبهشت سال ۱۳۷۰ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و تاکنون به سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی زمین واگذار شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha