ایران میزبان چهار مسابقه بین المللی دوچرخه‌سواری شد

تهران- ایرنا- اتحادیه جهانی دوچرخه سواری با درخواست ایران جهت برگزاری چهار رقابت بین المللی موافقت کرد.

به گزارش ایرنا، اتحادیه جهانی دوچرخه سواری پس از بررسی درخواست ایران جهت میزبانی مسابقات بین المللی، موافقت خود را با این درخواست اعلام کرد.

مسوول کمیته بین المللی فدراسیون دوچرخه سواری با تایید این خبر گفت: از مدتی پیش درخواست میزبانی چند رویداد بین المللی را اعلام کردیم که خوشبختانه این درخواست ها با موافقت اتحادیه جهانی همراه شد. برگزاری چند مسابقه بین المللی در رشته کوهستان به بخش خصوصی واگذار شده و فدراسیون به عنوان بالاترین مرجع رسمی همانند سایر رویدادهای بین المللی پیگیر مکاتبات و هماهنگی ها است.

علی عبدل زاده ادامه داد: طبق درخواست فدراسیون دوچرخه سواری ایران ۲۴ و۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ دو مسابقه کلاس ۲ و ۳ جهانی کوهستان در بخش مردان برگزار خواهد شد و دو مسابقه دیگر نیز در تاریخ ۱۰و ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ به ترتیب در کلاس ۲ و ۳ جهانی برگزار می شود. باتوجه به اینکه بخش خصوصی میزبانی این مسابقات را تقبل کرده باید مطابق شرایط و نحوه برگزاری این چهار مسابقه که در تقویم رسمی اتحادیه جهانی ثبت شده اقدام شود.

وی افزود: به هر حال این اتفاقی بزرگ و قابل توجه است که برای دوچرخه سواری ایران رخ داده و با حضور سایر کشورهای خارجی در کشورمان شاهد رشد و ترقی این رشته و ورزشکاران ایرانی باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha