۲۵ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۴۲
کد خبرنگار: 1162
کد خبر: 84473343
۰ نفر

برچسب‌ها

بانوی باردار با بالگرد از کیش به بیمارستان بندرعباس منتقل شد

کیش - ایرنا - رییس بیمارستان فوق تخصصی جزیره کیش گفت: یک بانوی باردار به دلیل بارداری با ریسک خطر بالا با استفاده از بالگرد سپاه هرمزگان به بیمارستان بندرعباس منتقل شد.

به گزارش ایرنا، مصطفی نادعلی نژاد روز پنجشنبه در یک گفت و گوی خبری اظهار داشت: ظهر امروز بیمارستان کیش به علت ریسک خطر بالای این بانوی باردار از مرکز استان درخواست بالگرد برای اعزام وی به بیمارستان تخصصی را ارایه داد.

وی با بیان اینکه خدمات بالگردی به این بانو رایگان انجام شده است اضافه کرد: در این راستا با هماهنگی های انجام شده بالگرد سپاه هرمزگان به جزیره اعزام و با تمهیدات لازم  این مادر بادار را پد هلی کوپتر بیمارستان کیش به استان انتقال داد و هم اکنون نیز وضعیت عمومی وی مساعد گزارش شده است.

بیماران کرونایی چند خدمت رایگان دریافت می کنند

رییس بیمارستان فوق تخصصی کیش با اشاره به اینکه روند درمان رایگان بیماران کرونایی با مصوبه کمیته اقتصادی ستاد مبارزه با کرونا در این جزیره به مدت ۲ ماه از ۲۴ مرداد ماه آغاز شده است یادآور شد: در این مدت بیش از ۶۰۰ بیمار از خدمات رایگان این بیمارستان بهره مند شده است.

وی اضافه کرد: در این مدت  ۱۹۰ بیمار به صورت موقت در بیمارستان بستری شدند که ۷۰ تن انان در بخش ایزوله تنفسی خدمت دریافت کردند.

وی افزود: همچنین در این مدت برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا یک هزار و ۷۲۸ نسخه رایگان تجویز ، ۹۰۷ مورد تصویر برداری و سی تی اسکن انجام و یک هزار و ۸۰۰ تست PCR اخذ شده است.

نادعلی نژاد با بیان اینکه هر بیمار بر حسب وضعیت خود و روند معالجه خدمات مختلف درمانی رایگان می گیرد یادآور شد: به همین دلیل امکان دارد تعداد خدمات ارایه شده به بیماران بسیار بیشتر از تعداد بیماران است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha