احداث بیمارستان تامین اجتماعی آبادان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

آبادان - ایرنا - بازرس وزارت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پروژه بیمارستان سازمان تامین اجتماعی آبادان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و از ابتدای مهر ماه ادامه عملیات این پروژه آغاز می‌شود.

سجاد سنگسری روز پنجشنبه در جریان بازدید از زیرمجموعه صندوق سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرهای آبادان و خرمشهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تاکنون ۲ هزار و ۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی آبادان اختصاص داده شد و بر اساس مناقصه جدید پیمانکار تجهیز کارگاه خود را آغاز کرده و از ابتدای مهرماه عملیات اجرایی این پروژه مجددا اجرایی خواهد شد.

وی بیان داشت: عملیات ساخت  بیمارستان جدید تامین اجتماعی آبادان تا ۱۴ ماه آینده به پایان می رسد و پس از رسیدن به پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰ درصد عملیات تجهیز آن آغاز خواهد شد.

سنگسری با بیان اینکه بیمارستان قدیم ۱۷ شهریور آبادان در شان مردم آبادان نیست گفت: قرار شد کار مطالعاتی بر این بیمارستان انجام شود و به عنوان یکی از بیمارستان‌های حوزه گردشگری سلامت از آن استفاده شود.

وی گفت: در این  سفر نشست مشترکی با مدیران عامل شرکت‌های ایرانول، پتروشیمی، نفت پاسارگاد، کشتی سازی اروندان و دیگر مجموعه‌هایی که ذیل صندوق سرمایه‌گذاری سازمان تامین اجتماعی هستند برگزار شد و ظرفیت‌های جدیدی شناسایی و بررسی شد.

بازرس  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: امید است با شروع دولت جدید حرکت انقلابی و جهادی گروه‌های مدیریتی جدید در این شرکت‌ها در منطقه اشتغال پایدار ایجاد خواهد شود.

وی بیان داشت: از نزدیک با کارگران صحبت کردیم وضعیت حقوق آنها را بررسی و بر اجرای طبقه‌بندی شغل تاکید ویژه شد و مدیر عامل این شرکت‌ها  قول دادند از ماه آینده طبقه‌بندی مشاغل اجرایی شود.

سنگسری ادامه داد: حتما در چهار ماه آینده مصوبات را بررسی خواهیم کرد و قطعا با بررسی توان مدیران عامل در این شرکت‌ها مطمئنا در زمان بسیار کوتای مردم اتفاقات رخ داده را لمس خواهند کرد.

وی راه اندازی خط‌های جدید شرکت ایرانول در آینده نزدیک را یادآور شد و گفت: با تفاهم ایجاد شده اشتغال بومی و جوانان منطقه قطعا استفاده می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha