سوداگر مرگ با ۱۸ کیلوگرم مواد مخدر در هلیلان دستگیر شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و کشف ۱۸ کیلو و ۶۲۰ گرم تریاک در شهرستان هلیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سردار دلاور القاصی مهر روز پنجشنبه در تشریح جزییات این خبر گفت: بمنظور تداوم اجرای طرح برخورد با عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر، با تلاش گسترده اطلاعاتی از انتقال این مواد افیونی به استان مطلع شدند.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران ایست و بازرسی پل سیمره، مسیر حرکت خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی و در یک عملیات مقتدرانه آن را متوقف کردند.

سردار القاصی مهر با اشاره به کشف ۱۸ کیلو و ۶۲۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در خودروی توقیفی جاساز شده بود، تصریح کرد: یک قاچاقچی در این راستا دستگیر و از وی یک قبضه سلاح شکاری برنو کشف و در پایان متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

کشف بیش از ۶ هزار قرص غیر مجاز در ایلام

جانشین انتظامی ایلام گفت: بیش از ۶ هزار عدد انواع قرص و شربت غیر مجاز از یک واحد عطاری متخلف در شهر ایلام کشف شد.

سرهنگ حسین نجفی اظهار داشت: بنا بر دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت شخصی در امر توزیع قرص غیرمجاز در شهر ایلام، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از هماهنگی با مرجع قضایی در بازرسی از واحد صنفی عطاری متخلف تعداد ۶ هزار عدد انواع قرص و شربت غیر مجاز کشف کردند.

جانشین انتظامی ایلام با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده، بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و واحد صنفی متخلف نیز پلمپ شد.

تلف شدن و آسیب دیدگی ۲۱ راس گوسفند در مهران 

فرمانده انتظامی مهران گفت: بر اثر برخورد یکدستگاه پراید باری با گله احشام ۲۱ راس گوسفند در این شهرستان تلف شدند.

سرهنگ سروش اصل مرز با اعلام این خبر افزود: بنا بر اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع برخورد یکدستگاه خودروی پراید باری با یک گله احشام در روستای بانرحمان، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی به همراه کارشناس پلیس راه به محل اعزام شدند.

وی افزود: طی بررسی صحنه تصادف مشخص شد خودرو پراید که از سمت بانرحمان به مهران در حال حرکت بوده با گله احشام که در حال عبور از جاده بوده برخوردکرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران ادامه داد: در این حادثه ۷ راس گوسفند تلف و ۱۴ راس دیگر به شدت آسیب دیدند.

سرهنگ اصل مرز اضافه کرد: کارشناس پلیس راه علت اصلی حادثه را عدم توانایی راننده پراید در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی سرعت عنوان کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha