پیام تسلیت مقامات و مسوولان به حجت‌الاسلام عاملی

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سرپرست آموزش و پرورش در پیامی‌های جداگانه ای درگذشت پدر حجت‌الاسلام سید سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی را تسلیت گفتند.

به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی در پیامی، درگذشت پدر حجت‌الاسلام سید سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی را به وی و خاندان و بستگان آن مرحوم تسلیت گفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این پیام خطاب به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت: «خبر درگذشت پدر بزرگوارتان آن فقید وارسته موجب تاثر گردید. این مصیبت را به جناب‌عالی و تمامی بستگان معزز تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزدمنان برای آن فقید سعید آمرزش و رحمت واسعه و برای بازماندگان مکرم صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.»

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عاملی تسلیت گفت

محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز امروز در پیام تسلیتی به حجت الاسلام والمسلمین دکتر سعید رضا عاملی رنانی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت: خبر درگذشت ابوی گرامیتان موجب تاثر و تالم گردید. این مصیبت وارده را خدمت حضرتعالی، خانواده‌ی گرامی، ارادتمندان مرحوم و سایر وابستگان تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای آن مرحوم، غــفران و رحمت واسعه الهی و برای جنابعالی و سایر بازماندگان صبر جمـیل مسالت می‌نمایم.
وی اظهار داشت: مطمئنا مرحوم مغفور جنت مکان خلد آشیان، با تربیت انسان‌های فرهیخته، دانشمند، عالم و اثربخش ملی و فراملی همچون جنابعالی، جایگاه والایی نزد پروردگار خواهند داشت. روح بلندشان با ائمه اطهار و صالحان و مقربان درگاه ایزدی محشور و همنشین باشد.

پیام تسلیت سرپرست وزارت آموزش و پرورش به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی 
 علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش وپرورش هم در پیام تسلیتی به حجت‌الاسلام عاملی اظهار داشت: درگذشت پدر بزرگوارتان مرحوم «حاج سید نور عاملی رنانی»، که از دلدادگان و دوستداران مخلص اهل بیت علیهم السلام  بودند، موجب تأثر و تأسف گردید. این ضایعه و مصیبت اندوهگین را خدمت حضرت عالی و خانواده محترم تسلیت می گویم و از پیشگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم، رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان محترم بویژه بیت شریف عاملی رنانی، شکیبایی و سلامتی. خواهانم.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha