دستگاه‌های برگزیده قزوین در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند

قزوین - ایرنا - دستگاه‌های برگزیده قزوین از حیث عملکرد سال ۹۹ خود روز پنجشنبه با حضور استاندار، رییس مجمع نمایندگان استان در مجلس و امام جمعه موقت تهران در آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی معرفی و از مدیران آنها تجلیل به عمل آمد.

به گزارش ایرنا، در این مراسم شرکت آب و فاضلاب، اداره کل اقتصاد و دارایی، دامپزشکی، گمرک و استاندارد به عنوان دستگاه های برتر استان قزوین در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی معرفی و از مدیران آنها با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد. 

در این مراسم همچنین اداره کل ورزش و جوانان به عنوان دستگاه برتر این جشنواره در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، امور مالیاتی دستگاه برتر در شاخص گروه تولیدی و خدماتی، آب منطقه ای به عنوان دستگاه برتر در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت، ثبت احوال در گروه عمومی و قضایی و انتقال خون به عنوان دستگاه برتر در گروه سلامت و رفاه اجتماعی معرفی و از مدیران آنها تقدیر شد.

دانشگاه علوم پزشکی، جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، میراث فرهنگی، کمیته امداد، بیمه سلامت، ثبت اسناد و املاک، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان و شرکت شهرک های صنعتی نیز در این مراسم به عنوان دستگاه های برتر قزوین در شاخص های استانی جشنواره شهید رجایی معرفی و از مدیران آنها تجلیل به عمل آمد. 

همچنین بانک ملت در گروه بانک ها و بیمه ها و شهرداری تاکستان در گروه شهرداری ها نیز به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی قزوین معرفی و از مدیران آنها تقدیر شد. 

در این مراسم همچنین از رضا طاهری فرماندار تاکستان و احمد محمدی بخشدار رودبار الموت شرقی و خانم فاطمه آهنگری دهیار روستای کشکدشت رودبار الموت شرقی نیز به ترتیب به عنوان فرماندار و بخشدار و دهیار برگزیده جشنواره شهید رجایی معرفی شدند.

جشنواره شهید رجایی همه ساله با هدف بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی و در راستای توسعه سلامت اداری و ارتقای سطح کیفی خدمت رسانی ادارات به مردم برگزار می شود.

ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در جشنواره شهید رجایی در سه بخش شاخص های استانی، عمومی و اختصاصی انجام می شود.

سازمان برنامه و بودجه مسوولیت برگزاری و هماهنگی برای ارزیابی دستگاه ها در این جشنواره را برعهده دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha