سفرهای استانی رییس‌جمهوری نشان‌دهنده احساس مسوولیت وی است

سنندج - ایرنا - دبیر حزب جمعیت اسلامی فرهنگیان کردستان گفت: سفرهای رییس‌جهوری به استان‌ها در شرایط کنونی، نقطه مثبتی بوده و نشان از احساس مسوولیت وی برای رفع مشکلات مردم دارد.

منصور نصرتی شعار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اینکه رییس جمهوری در شرایط کرونایی اقدام به انجام سفرهای استانی می‌کند، امری مثبت و ارزشمند بوده و امیدواریم نتیجه بخش باشد.

وی مثبت بودن سفرها را منوط به نتیجه‌بخش بودن آن دانست و اضافه کرد: حجت‌الاسلام رییسی تاکنون به سه استان محروم کشور سفر کرده که کار ارزشمندی است و امیدواریم به رفع مشکلات مردم منجر شود.

دبیر حزب جمعیت اسلامی فرهنگیان کردستان به مشکلات استان در بخش‌های مختلف اشاره کرد و گفت: از رییس جمهور انتظار داریم در سفر به کردستان، راهکاری عملی برای ارتقای زیرساخت‌ها و رفع بیکاری در دستور کار قرار داده و اقدامی اساسی انجام دهد.

نصرتی شعار با بیان اینکه وضعیت نامناسب معیشتی مردم و بیکاری از اصلی ترین مشکلات و دغدغه های مردم کردستان است، ادامه داد: اصلاح سیستم اداری استان از دیگر خواسته‌های مردم است که امیدواریم رییس جمهوری با انتخاب مدیرانی انقلابی، توانمند و دست پاک، این مشکل را نیز برطرف کند.

وی کردستان را استان اول در موضوع بیکاری و تورم و زیرساخت‌ها توصیف کرد و اظهار داشت: رفع این مشکلات، با برنامه‌ریزی درست و انتخاب مدیرانی کارآمد قابل تحقق است.

استان کردستان طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفر جمعیت دارد که در ۱۰ شهرستان، ۳۲ شهر، ۳۱ بخش، ۸۶ دهستان و یک هزار و ۶۹۷ روستا زندگی می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha