استاندار: ورزشکاران لرستانی موجب سربلندی ایران در پارالمپیک توکیو شدند

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: ورزشکاران این استان با کسب موفقیت و مدال‌های ارزشمند در پارالمپیک توکیو موجب سربلندی ایران اسلامی شدند.

به گزارش ایرنا سید موسی خادمی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از مدال آوران لرستانی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهار کرد: ورزشکاران جزو گروه های مهم در جامعه هستند و مردم به این قشر احترام می‌گذارند چراکه تبدیل پهلوان به قهرمان از خصوصیت بارز رشته های ورزشی است.

وی با بیان اینکه جامعه باید تجهیزات و امکانات لازم را برای ورزشکاران فراهم کند گفت: ورزشکاران بین مردم نشاط ایجاد می کنند و پرآوازه کردن نام یک ملت از سوی آنها ستودنی است.

استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت قدردانی از زحمات ورزشکاران بیان کرد: امید می رود با توجه به ظرفیت های بالقوه ورزش در استان، این دیار ورزشکاران و قهرمانان بیشتری به جهان معرفی کند.

خادمی بیان کرد: از مدال آوران لرستانی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و مربی آنان در این رشته ورزشی تشکر می‌کنم و امیدوارم در عرصه های مختلف موفق باشند و موجب سربلندی ایران اسلامی شوند.

به گزارش ایرنا در این آیین از حامد امیری دارنده نشان طلای ماده پرتاب نیزه، سجاد محمدیان دارنده نشان نقره ماده پرتاب وزنه و مصطفی بهرامی مربی لرستانی تیم ملی دوومیدانی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو تجلیل شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha