ایران با آمادگی بالا در مسابقات جهانی کشتی ساحلی رومانی حاضر می‌شود

زنجان - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی، گفت: تیم ملی کشتی ساحلی ایران در قالب چهار کشتی گیر منتخب و برتر در پیکارهای رنکینگ جهانی رومانی، شرکت می‌کند.

محمد نادری، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها در رده های سنی بزرگسالان، نوجوانان و جوانان و از ۲ تا ۴ مهر ماه امسال با حضور برترین های جهان برگزار خواهد شد که اعزام تیم بزرگسالان ایران به این رویداد ورزشی، حتمی است و با توجه به فرصت کمی که وجود دارد اعزام ملی پوشان نوجوان و جوان به احتمال بسیار میسر واقع نشود.

وی، زمان اعزام تیم ملی به این پیکارها را یک مهم اعلام کرد و با بیان اینکه مسابقات در اوزان ۷۰، ۸۰، ۹۰ و ۹۰+ برگزار خواهد شد، اظهار داشت: محمد زمانی از تهران در وزن ۷۰ کیلوگرم، عبدالله شیخ اعظمی از مازندران در وزن ۸۰ کیلوگرم، هادی وفایی در وزن ۹۰ کیلوگرم و جابر صادق زاده در وزن ۹۰+، ملی پوشان اعزامی ایران به رقابت ها هستند.

نادری که به عنوان سرمربی تیم کشتی ساحلی ایران در مسابقات جهانی رومانی حاضر خواهد شد، تصریح کرد: اکبر خجسته، مسعود نصیری از مازندران و  علی بازیار به ترتیب به عنوان مربی، سرپرست و رییس کمیته کشتی های سنتی و ساحلی، تیم ایران را در این رقابت ها هدایت و همراهی خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال مسابقات جهانی کشتی ساحلی به صورت رنکینگ "چهار مسابقه در کشورهای مختلف" شده است که متاسفانه تیم ملی ایران به مسابقات فرانسه که تیر ماه برگزار شد به علت نبود تمرینات آمادگی شرکت نکرد و در رقابت های ایتالیا نیز که ۱۲ شهریور ماه جاری برگزار شد یک طلا و ۲ برنز کسب کرد و بی تجربگی در اخذ ویزا موجب شد تا نتوانیم مستقیم از ایتالیا به صورت مستقیم برای شرکت در مسابقات یونان که قرار است ۲۸ شهریور ماه جاری آغاز شود، راهی شویم.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha