۲۵ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۵۹
کد خبرنگار: 3153
کد خبر: 84472893
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار شهر ساحلی انزلی انتخاب شد

رشت- ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر بندر انزلی به اتفاق آراء مهدی خلیلی سرپرست شهرداری را به سمت شهردار این شهر ساحلی برگزیدند .

به گزارش خبرنگار ایرنا، دهمین جلسه شورای اسلامی شهر انزلی صبح  پنجشنبه با موضوع انتخاب شهردار در این شهر برگزار و مهدی خلیلی سرپرست این شهرداری بعنوان شهردار انتخاب شد.

از فهرست هشت نفره نامزدهای پست شهرداری انزلی امیر رضی زاده پیش از آغاز ارایه برنامه ها در صحن شورا از کاندیداتوری انصراف داد و هفت داوطلب در دو روز برنامه های خود را در جلسات غیر علنی ارایه کردند . 
براساس توافق اعضای شورای شهر انزلی رای گیری در دو مرحله در بین هفت نامزد تصدی پست شهردار انزلی انجام شد و در دور اول خلیلی با پنج رای و رضا رسولی با سه رای به دور دوم راه یافتند و در مرحله دوم این رای گیری خلیلی با هفت رای شهردار انزلی شد .
در این جلسه معاون عمرانی فرمانداری انزلی بعنوان ناظر حضور داشت .اعضای شورای اسلامی شهر مکلفند در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه انتخابات برگزار شده را به فرمانداری ابلاغ و از طریق فرمانداری جهت دریافت تاییدیه نهایی به استانداری ارسال نمایند.
به گزارش ایرنا، مهدی خلیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (مدیریت نیروی انسانی ) وکارشناسی مدیریت دولتی است و سوابق اجرایی او شامل فعال فرهنگی (عضو هیئت مدیره موسسه مهدیه بندر انزلی و رئیس اجرای مزار شهدای گمنام) ،فعال قرآنی (مسئول جامعه القرآن استان گیلان) شاغل در شهرداری بندر انزلی ، مدیر کارگزینی شهرداری بندر انزلی ،مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و رئیس سازمان حمل و نقل شهری، بازرس سازمان آتش‌نشانی ،مدیر اداره درآمدهای عمومی شهرداری ،سرپرست شهرداری بندر انزلی در دو دوره، ناظر پروژه ISO9001 شهرداری بندر انزلی، شهرداری ناحیه غازیان و مدیر واحد GIS شهرداری بندر انزلی می شود .
شورای اسلامی بندرانزلی با ۱۴۴ هزار نفر جمعیت شهری دارای هفت عضو اصلی و پنج عضو علی البدل است. 

انزلی بعنوان یک شهر بندری ، تجاری و گردشگری از اهمیت اقتصادی زیادی برخوردار است . این شهر که به صورت باریکه ای بین دریای خزر و تالاب انزلی قرار دارد همچنین به لحاظ محیط زیست حائز شرایط ویژه ای است .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha