پویش شور عاطفه‌ها در مهاباد راه‌اندازی شد

مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: پویش شور عاطفه‌ها در راستای حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در این شهرستان راه‌اندازی شد.

احمد نوذری روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال این جشن همزمان با سراسر کشور از روز شنبه هفته جاری آغاز شده و تا ۱۱ مهر در سطح شهر و روستای شهرستان این جشن تداوم خواهد داشت. 

وی ادامه داد: امسال پایگاه نیکوکاری در میدان شهرداری مهاباد راه اندازی شده و همچنین همکاران اداره ها نیز به صورت میدانی و مراجعه حضوری در بین خیران اقدام به دریافت کمک های مردمی خواهند کرد.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد اظهار داشت: خیران می‌توانند وجه نقد خود را با شماره حساب بانک ملی ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه پرداخت ۸۸۰۲۳۷۵۵۸ و یا به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۲۳۱۰ کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز کنند.

نوذری اضافه کرد: همچنین خیران با شماره‌گیری کد دستوری #۰۴۴۱۰*۸۸۷۷* ویژه کمیته امداد مهاباد مبالغ اهدایی خود را واریز کنند. 

وی بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشخص نبودن وضعیت بازگشایی مدارس، در روزهای آینده نحوه مشارکت دانش‌آموزان در جشن شور عاطفه‌ها مشخص می‌شود.

به گزارش ایرنا، آیین شور عاطفه‌ها در سال جاری با شعار "باهم مشق محبت بنویسیم" از ۲۰ شهریورماه جاری تا ۱۱ مهر به همت کمیته امداد و با همکاری آموزش، صدا و سیما، بسیج مستضعفین و مراکز نیکوکاری با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ احسان و نیکوکاری و انفاق برگزار می‌شود.

در شهرستان ۲۴۰ هزار نفری مهاباد، بیش از ۱۰ هزار نفر در قالب پنج هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha