دوچرخه سوار قزوینی به مسابقات قهرمانی جهان در بلژیک اعزام می‌شود

قزوین - ایرنا - دبیر هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: مهدی آقاکاشی در ترکیب تیم ملی امید به مسابقات قهرمانی جهان در بلژیک اعزام می‌شود.

محسن شیخ سلیمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:این دوچرخه سوار قزوینی فردا /جمعه/ از طرف فدراسیون دوچرخه سواری به مسابقات جهانی اعزام خواهد شد.

به گفته وی، آقاکاشی دوچرخه سوار قزوینی پیش از این به اردوی تدارکاتی تیم ملی جاده مردان به میزبانی تهران نیز دعوت شده بود.

وی اضافه کرد: این اردو از تاریخ ۱۷ شهریورماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و انجام آزمایش کرونا آغاز و تا امروز در کمپ تیم‌های ملی مجموعه ورزشی آزادی تهران ادامه داشت.

این مسوول ورزشی اضافه کرد: آقاکاشی هم اکنون تمرینات لازم را زیر نظر کادر فنی سپری کرده و از آمادگی جسمانی مطلوبی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان برخوردار است.

وی با اشاره به ظرفیت و توانمندی دوچرخه سواران استان قزوین، خاطرنشان کرد: این رشته ورزشی به رغم تمامی محدودیت های مالی و بودجه ای، علاقه مندان بسیاری را در بخش مردان و زنان جذب کرده و در صورت مساعد شدن شرایط، زمینه رشد و شکوفایی آنها در این رشته ورزشی فراهم می شود.

دبیر هیات دوچرخه سواری استان قزوین تصریح کرد: ما در شرایط کرونایی، تمام تلاش خود را برای حفظ آمادگی دوچرخه سواران خود به کار گرفته ایم تا در هنگام اعزام به مسابقات ملی و فراملی آمادگی لازم را برای کسب جایگاه های درخور و شایسته داشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha