الزام حضور کارکنان قوه قضاییه در محل کار

تهران- ایرنا- معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از الزام حضور تمام کارکنان قوه قضاییه در محل کار و ثبت اثر انگشت تردد خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه، در اطلاعیه صادره از سوی محمدباقر الفت آمده است: با عنایت به بخشنامه شماره ۹۰۰۰/۲/۱۸۱۷/۱۰۰۰ تاریخ ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ معاون اول قوه قضاییه، حضور کارکنان قوه قضاییه در محل کار با رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی بوده و مفاد بخشنامه شماره ۹۰۰۰/۳۱۴۹۱/۵۰۰۰ تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۹ این معاونت لغو و همه کارکنان مکلفند ساعات ورود خود به محل خدمت و خروج از آن را با رعایت ساعات قبل از بخشنامه فوق الذکر از طریق دستگاه‌های حضور و غیاب (اعم از تشخیص چهره، اثر انگشت و ...) ثبت کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است:‌ تنظیمات تعداد درخواست اصلاح تردد مجاز در هر ماه به روال سابق (چهار درخواست در هر ماه) باز می‌گردد و تعیین تکلیف درخواست های اصلاح تردد مربوط به قبل از تاریخ این بخشنامه، حداکثر تا تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ مجاز خواهد بود. بدیهی است پس از این تاریخ، ارسال و تایید درخواست اصلاح تردد بیش از چهار بار در هر ماه امکان پذیر نیست.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha