تخفیف ۲۰ درصدی عوارض ساختمانی در مهاباد اجرایی شد

مهاباد- ایرنا- سرپرست شهرداری مهاباد گفت: شهروندان از فرصتی که برای پرداخت عوارض شهری با تخفیف ۲۰ درصدی به آنان اعطا شده است، استفاده کنند.

عزیز عزیزنژاد روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به مناسبت هفته دولت و برابر درخواست شهرداری و مصوبه شورای اسلامی شهر مهاباد و تأییدیه آن از سوی کمیته تطبیق فرمانداری، با اعمال کاهش ۲۰ درصدی بدون احتساب جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰، تمام هزینه‌های عوارض صدور پروانه ساختمانی و عوارض نوسازی و کسب و پیشه موافقت و مورد تصویب قرار گرفت.

وی ادامه داد: شهروندان مهابادی تا پایان شهریورماه جاری فرصت دارند ضمن مراجعه به شهرداری از مزایا این تخفیف بهره‌مند شوند.

سرپرست شهرداری مهاباد با اشاره به اینکه با  اتمام این زمان امکان تمدید آن وجود ندارد، اظهار داشت: شهروندان از این فرصت پیش آمده استفاده کنند و نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند.

عزیزنژاد تاکید کرد: عوارض یکی از مهمترین درآمدهای شهرداری‌ها است که از محل آن برای عمران و آبادانی سطح شهر هزینه شده و هرچه مشارکت شهروندان بیشتر باشد ، خدمات بیشتر و مطلوب تری می توانند به شهر و شهروندان ارایه کرد

شهر ۱۶۶ هزار و ۵۱۸ نفری مهاباد دارای ۲ هزار و ۴۰۰ کیلومتر مربع مساحت بوده و از سال ۱۳۰۶ بلدیه یا شهرداری در آن راه اندازی شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha