ایستگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا در اشنویه راه‌اندازی شد

مهاباد- ایرنا- رییس مرکز بهداشت اشنویه گفت: ایستگاه خودرویی واکسیناسیون کووید ۱۹ به منظور رفاه حال شهروندان، در این شهرستان راه‌اندازی و آماده ارایه خدمات است.

انور قادری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ایستگاه خودرویی، در کنار بیمارستان جدید این شهرستان ایجاد شده و آماده واکسیناسیون جامعه هدف و مراجعه کنندگان براساس اولویت‌های اعلام شده است.

وی افزود: ساعت کار این مرکز از ۹ صبح تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۹ عصر خواهد بود و با هدف تسریع در امر واکسیناسیون در این شهرستان راه‌اندازی شده است.

رییس مرکز بهداشت اشنویه گفت: روزانه ۳۰۰ نفر واجد شرایط تزریق واکسن کرونا می توانند در این پایگاه خودرویی ثبت نام و خدمات واکسیناسیون دریافت کنند.

قادری ادامه داد: از آغاز واکسیناسیون بیماری کووید ۱۹ تاکنون، بیش از ۲۸ هزار نفر از شهروندان این شهرستان در گروه‌های مختلف این واکسن را دریافت کرده اند.

وی افزود: علاوه بر پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا، چهار پایگاه واکسیناسیون در شهر و روستاهای این شهرستان شامل پایگاه های "نالوس"، "آغبلاغ"، "نلیوان" و مرکز تجمیعی "شهدای غزه" برای تزریق واکسن کرونا راه‌اندازی شده است.

وی گفت: واکسن‌های اختصاص یافته به این شهرستان، قبل و پس از عملیات تزریق در سامانه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با حضور نمایندگان بخش‌های نظارتی، بهداشتی و درمانی ثبت و ضبط شده و همه دریافت‌کنندگان آن قابل رصد و پایش هستند.

اشنویه با ۷۵ هزار نفر در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است و در وضعیت قرمز کرونایی به سر می‌برد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha