۲۵ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۳
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84472703
۰ نفر

برچسب‌ها

مانور پروژه مهر در مدارس بروجرد برگزار شد

بروجرد - ایرنا - مانور پروژه مهر روز پنجشنبه در سطح مدارس بروجرد با حضور جمعی از مسوولان در دبیرستان شاهد متوسطه اول دخترانه شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، مدیر آموزش و پرورش بروجرد در آیین پروژه مهر مدارس اظهار داشت: پروژه مهر یک فرآیند برنامه محور است و برای اجرای آن نیاز به یک برنامه ریزی مدون و منظم دارد که از اردیبهشت ماه سال جاری در دستور کار قرار گرفته و شیوه نامه آن به مدارس ارسال شده است.

محمد مهرافزون افزود: مدیران مدارس به عنوان متولیان اجرای پروژه مهر فعالیت های این طرح را در قالب آیتم‌های مشخص شده آغاز کردند.

وی اضافه کرد: مانور پروژه مهر مظهر برنامه‌ریزی به منظور فعالیت‌های آموزشی، عمرانی، بهسازی و شادابی برای بازگشایی مدارس است و باعث می‌شود کمی و کاستی‌ها مشخص گردد و نقش سازنده در کیفیت بخشی بازگشایی مدارس دارد.

مهرافزون ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و فرارسیدن سال تحصیلی جدید ادامه داد: آماده سازی، زیبا سازی بهسازی، تهیه تقویم سالانه، برنامه هفتگی ، تشکیل شورای معلمان و دبیران، رفع نواقص و کمبودهای مدارس، حضور دانش آموزان در برنامه شاد، برنامه ریزی برای آغاز هفته دفاع مقدس و اطمینان بخشیدن به دانش آموزان و خانواده ها با توجه به ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی از اهداف اساسی و مهم مانور پروژه مهر قبل از بازگشایی مدارس است.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد یادآور شد: در سال تحصیلی جدید حدود ۶۵هزار دانش آموز در سطح ۴۳۰واحد آموزشی به تحصیل اشتغال خواهند داشت .

در این آیین که به صورت نمادین در دبیرستان شاهد دخترانه برگزار شد،  مراسم افتتاحه یک کلاس درس با تجهیزات آموزشی و اتاق مشاور برگزار و سه عدد تبلت آموزشی با استفاده از ظرفیت خیرین و دبیرهای  این دبیرستان برای دانش آموزان این دبیرستان تهیه شده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha