انتقاد ایران ازسکوت عمدی آژانس اتمی درقبال زرادخانه‌های رژیم صهیونیستی

لندن – ایرنا – سفیر ایران در وین از سکوت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نسبت به زرادخانه های مملو از بمب های اتمی رژیم صهیونیستی انتقاد کرد و گفت: جامعه بین المللی و آژانس برای بیش از پنج دهه است که نسبت به فعالیت های این رژیم کور هستند و هیچ اشرافی ندارند.

به گزارش ایرنا، کاظم غریب ابادی سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین این مطلب را در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، خطاب به کنایه سفیر رژیم صهیونیستی گفت که ادعا کرده بود آژانس طی هفت ماه گذشته (از زمان تصویب قانون اقدام راهبردی مجلس) نسبت به فعالیت های هسته ای ایران کور است.

غریب آبادی بیان داشت: طرح این موضوع از سوی نماینده رژیمی که عضو هیچ یک از معاهدات خلع سلاح و کنترل تسلیحات نیست، کاملا مضحک است. اگر در مورد ایران صحبت از ۷ ماه می شود، هرچند که خود این نیز عوام فریبی است چرا که ایران تعهدات پادمانی را اجراء می کند.

وی افزود: اما باید توجه داشت که جامعه بین المللی و آژانس برای بیش از پنج دهه است که نسبت به فعالیت های این رژیم کور هستند و هیچ اشرافی ندارند. تاسف بیشتر این است که آژانس نیز در این زمینه تعمدا سکوت اختیار کرده است.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha